Skocz do zawartości
Forum

Nauka jezyka


Gość adbbnn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a może bardziej – hello! ;) Szukam dobrej szkoły/biura podróży, albo innej firmy która organizuje obozy językowe w USA. Ktoś kojarzy takie sprawdzone, godne zaufania firmy z doświadczeniem? Chciałabym w przyszłe wakacje opłacić tego typu wyjazd synowi (skończy 17 lat). Wiadomo że nic tak nie szlifuje języka obcego jak kontakt z żywą mową, innymi ludźmi itp. a dziś bez angielskiego jak bez jednego oka....takie czasy.

Odnośnik do komentarza

Polecam ATJ, z różnych biur jakie sprawdzałam u nich oferta byłą najbardziej konkretna i też konkurencyjna cenowo i się nie zawiodłam. Dobry szybki kontakt, warunki w porządku, to co obiecywali w planie i programie obozu to faktycznie się potwierdziło już na miejscu na Malcie. Może oprócz zakwaterowania, bo miały być rodziny goszczące, a ostatecznie byli w hotelu 3*, ale akurat nam to bardziej pasowało, bo był basen i dobre jedzenie J

Odnośnik do komentarza

Nie chcę Cię martwić ale na takim obozie przez kilka tygodni nie nauczy się jakoś mega języka, jak chcesz zrobić dziecku prezent i przygode to czemu nie ale jeśli zależy Ci na języku to lepiej wykup tradycyjny kurs, mój syn przyszłoroczny maturzysta chodzi do Profilingua już drugi rok, jest super zadowolony i chodzi z chęcią.

Odnośnik do komentarza

~ggertt
Nie chcę Cię martwić ale na takim obozie przez kilka tygodni nie nauczy się jakoś mega języka

A ja uważam ze najlepszy jest żywy kontakt z jezykiem. Nawet dla poczatkujacego to super sprawa jak ma styk z jezykiem. To najlepiej uczy. Owszem na poczatku jest to niejako szok ale postepy gwarantowane po czasie!!

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Gramatyka języka angielskiego dla wielu osób może wydawać się zmorą, przez ilość czasów, struktur, przyimków i wszystkiego innego co tylko przychodzi nam do głowy. Powodem złego nastawienia do gramatyki, mogą być negatywne doświadczenia wyniesione ze szkoły, mało skuteczni nauczyciele lub kiepskie materiały do nauki. 

 

_________________________________

nauka gramatyki angielskiej

Odnośnik do komentarza

Faktycznie sama nauka języków obcych jest na pewno przydatna i jak dla mnie również bardzo ważnym jest to aby wiedzieć również jak sprawdza się język hindi. W każdym razie chcę wam polecić doskonały wpis ze strony https://turbotlumaczenia.pl/blog/jezyk-hindi-czyli-poznaj-ojczyzne-bollywood/ i jestem zdania, że takie informacje na pewno dobrze jest znać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...