Skocz do zawartości
Forum

Internet + telewizja w Szczecinie


Gość komandors

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pesper

Ale co w ogóle bierzecie pod uwagę? Ja mam UPC, ale to nie oznacza, że są dostępni i dla was. Może najpierw porównywarka PanWybierak i sprawdzenie, jakie usługi są w ogóle dla was dostępne?

Odnośnik do komentarza
Gość komandors

UPC się reklamuje na naszym bloku, więc obstawiam, że są dostępni. A ta porównywarka ma dane o wszystkich operatorach? Skąd? Można w to wierzyć? Sprawdzaliście wiarygodność tych informacji?

Odnośnik do komentarza
Gość persper

To, że dali reklamę na bloku, nic nie oznacza. Nie wiem, skąd oni mają te dane, ale kiedy sami szukaliśmy, to robiliśmy porównanie ręcznie dla kilku ofert i wszystko się zgadzało. Ale przecież nie musisz wierzyć i możesz wszystko to porównywać ręcznie ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość komandors

Vectra albo UPC. Są jeszcze inne oferty, ale to z mobilnym netem, a my chcemy mieć net stacjonarny. Cóż - zobaczymy. Muszę jeszcze poczytać nieco na temat niezawodności działania usługi. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, na czym wam szczególnie zależy.

Odnośnik do komentarza
Gość persper

Radzę zadzwonić do PanWybierak i pytać u nich - po prostu oni mają na co dzień do czynienia z ludźmi, którzy korzystają z takich usług i zwyczajnie wiedzą chyba na ten temat najwięcej, co nie? Ale też warto pytać sąsiadów, osoby z okolicy - przecież na pewno ktoś korzysta w okolicy z tych usług.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...