Forum Dom

Internet + telewizja w Szczecinie

~komandors

~komandors

Prośba o propozycje sprawdzonych usług. Chodzi o dobrą cenę w stosunku do jakości i coś niezawodnego. Jakieś propozycje? Coś naprawdę solidnego? Będziemy wdzięczni za namiary...

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~pesper

~pesper

Ale co w ogóle bierzecie pod uwagę? Ja mam UPC, ale to nie oznacza, że są dostępni i dla was. Może najpierw porównywarka PanWybierak i sprawdzenie, jakie usługi są w ogóle dla was dostępne?

~komandors

~komandors

UPC się reklamuje na naszym bloku, więc obstawiam, że są dostępni. A ta porównywarka ma dane o wszystkich operatorach? Skąd? Można w to wierzyć? Sprawdzaliście wiarygodność tych informacji?

~persper

~persper

To, że dali reklamę na bloku, nic nie oznacza. Nie wiem, skąd oni mają te dane, ale kiedy sami szukaliśmy, to robiliśmy porównanie ręcznie dla kilku ofert i wszystko się zgadzało. Ale przecież nie musisz wierzyć i możesz wszystko to porównywać ręcznie ;-)

~komandors

~komandors

Vectra albo UPC. Są jeszcze inne oferty, ale to z mobilnym netem, a my chcemy mieć net stacjonarny. Cóż - zobaczymy. Muszę jeszcze poczytać nieco na temat niezawodności działania usługi. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, na czym wam szczególnie zależy.

~persper

~persper

Radzę zadzwonić do PanWybierak i pytać u nich - po prostu oni mają na co dzień do czynienia z ludźmi, którzy korzystają z takich usług i zwyczajnie wiedzą chyba na ten temat najwięcej, co nie? Ale też warto pytać sąsiadów, osoby z okolicy - przecież na pewno ktoś korzysta w okolicy z tych usług.