Skocz do zawartości
Forum

Jaki internet stacjonarny - Lublin


Gość labelo

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś jest z Lublina? Jaki internet stacjonalny proponujecie w tym mieście? Największe znaczenie ma dla nas jakość i niezawodność. Cena też ważna, ale nie najważniejsza. Po prostu - nie chcemy mieć co tydzień jakiejś awarii i niedostępności netu przez kilka godzin. Co proponujecie?

Odnośnik do komentarza

Ameryki nie odkyję. PanWybierak.pl - jest porównywarka, musicie podać swój adres, interesującą was usługę, a to wam wyświetli listę dostępnych oferty. Czyli po prostu - będziecie przynajmniej wiedzieć, co macie analizować i porównywać. Bo nastawianie się na porównania wszystkiego to bzdura.

Odnośnik do komentarza

To na pewno działa? W sensie - skąd oni mają info o dostępności poszczególnych usług w danych lokalizacjach? Przecież to raczej wiedzą wyłącznie operatorzy, co nie? Mam traktować jako pewniak to, że oni mi wyświetlą daną ofertę jako dostępną?

Odnośnik do komentarza

A tego to ja nie wiem, ale sprawdzaliśmy już tak dostępność usług w wielu miejscach i wszędzie to, co pokazali, było zgodne z prawdą, więc chyba skądś mają te informacje. Co to istotne skąd? Najważniejsze, że jest jak sprawdzić i dane są zgodne z tym, jak wygląda to realnie.

Odnośnik do komentarza
Gość marcelowoski

Wybieraliśmy za ich pośrednictwem internet i telewizję, ale to bylo mniej więcej rok temu. Moim zdaniem bardzo przydatne narzędzie, bo jednak można porównywać w jednym systemie wszystkie istotne usługi, które są dostępne dla danej lokalizacji. Radzę również zadzwonić do nich, bo wtedy przekazują dużo więcej konkretnego info.

Odnośnik do komentarza

OK, mam 2-3 dobre moim zdaniem propozycje od PanWybierak, które chcę rozważyć. Podali mi telefonicznie kilka argumentów za i przeciw, mam jednefo faworyta, ale jeszcze nie zdecydowaliśmy. Na pewno jak na razie zabawa z tą porównywarką mocno ułatwia zadanie.

Odnośnik do komentarza

Vectra - mieli ofertę szybkiego netu na dobrych warunkach, a właśnie na tym nam zależało. Cena do akceptacji - nie jakaś kosmiczna, ale na tle innych - całkiem spoko. Plus dla PanaWybieraka za konkretność. Nie owijają w bawełnę - można się dowiedzieć od nich wyłącznie prawdy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...