Skocz do zawartości
Forum

kupujecie dania gotowe?


Gość pracujaca studentka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pracujaca studentka

kupujecie dania gotowe? pracuję i studiuję i normalie nie mam czasu na gotowanie,zaczęłam kupować gotowe dania oczywiście patrzę na skład,okazuje się że moża kupić całkiem fajne i smaczne, lubię sosy z łowicza i mają świetne flaki po zamojsku.

Odnośnik do komentarza

Wszystko zalezy tutaj od tego jaki mam dzien. Czasami nie powiem lubie sobie zjesc cos na szybko badz ewentualnie w restauracji ale staram sie to ograniczac. Po pierwsze nie jest to zbyt zdrowe .. a po drugie mozna czasami naprawde duzo pieniedzy na to wydac. O wiele taniej wychodzi gotowanie we wlasnym zakresie, do tego mam kontrole nad tym co tak wlasciwie spozywam. Ostatnio szukalem przepisow z wykorzystaniem owocow mozna .. sprawdzil sie znakomicie ten - https://uwielbiam.pl/przepis/pappardelle-z-krewetkami Kluczem do sukcesu jest oczywiscie zakup dobrych krewetek jednak to juz musicie sobie znalezc odpowiednie miejsce w swojej okolicy :) Powodzenia

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Szynka-pieczarki lubię najbardziej. Ogólnie to uważam, że to jest dobra alternatywa zwłaszcza jako student nie mam kasy zamawiać.

No ja myślę podobnie, dobrze że jest wersja wege, to zawsze można udekorować rukolą i pomidorkiem!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...