Skocz do zawartości
Forum

Smart Kid Belt


rozrabiara

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z tym, że przenoszenie tych fotelików jest niezbyt komfortowe, zwłaszcza jak muszę to robić za każdym razem gdy jedziemy gdzieś dalej. Takie pasy są bezpieczne i posiadają atesty więc można ich używać bez żadnego problemu. Moja siostra używa ich odkąd tylko weszły na rynek i mówi,że nie wyobraża sobie powrotu do fotelików.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z tym, że przenoszenie tych fotelików jest niezbyt komfortowe, zwłaszcza jak muszę to robić za każdym razem gdy jedziemy gdzieś dalej. Takie pasy https://smartkidbelt.com/pl/ są bezpieczne i posiadają atesty więc można ich używać bez żadnego problemu. Moja siostra używa ich odkąd tylko weszły na rynek i mówi,że nie wyobraża sobie powrotu do fotelików.

Odnośnik do komentarza

Nie odważyłabym się ani na te pasy dla dzieci ani na poddupnik, mimo tego, że mają podstawowe testy, wolałabym nie ryzykować, jeśli chodzi o życie dziecka.
Już wolę zaufać specjalistom, którzy znają się na rzeczy, dobiorą fotelik i go zamontują, jak to robią w fotelik.info. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo dziecka, to gra jest warta świeczki.

Odnośnik do komentarza
Gość Alternative88

Mam pasy Smart Kid Belt i z mojej strony jak najbardziej polecam, Dla starszych dzieci, własnie już tkaich wyrosniętych, które na fotelik za duże, czy na podkładke, a żeby być przypiętym tylko pasami jeszcze sa jednak za małe. Dlatego te pasy SKB są takim fajnym przejściem do jazdy w normalnych już pasach ? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.12.2019 o 10:14, Weronikaka napisał:

Nie odważyłabym się ani na te pasy dla dzieci ani na poddupnik, mimo tego, że mają podstawowe testy, wolałabym nie ryzykować, jeśli chodzi o życie dziecka.
Już wolę zaufać specjalistom, którzy znają się na rzeczy, dobiorą fotelik i go zamontują, jak to robią w fotelik.info. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo dziecka, to gra jest warta świeczki.

Z tym, że te pasy były testowane przez specjalistów, więc dlaczego nie? Były na pewno testowane u nas w Pimot, mają atest instytutu Calspan ze Stanów (a tam normy są trudniejsze do spełnienia niż u nas), a ostatnio czytałam że były prowadzone testy porównawcze fotelików i właśnie Smart Kid Belt w Hiszpanii w instytucie Applus IDIADA. Wyniki jak widziałam (udostępnione są na stronie fundacji Jestem Potrzebny) wypadają zaskakująco. Możesz sobie sama sprawdzić. Jest u nich do pobrania pełen dokument.

Odnośnik do komentarza

Teraz już jestem pewna w 100%, że Smart Kid Belt jest bezpieczny, zobaczcie ten artykuł https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/

Przeprowadzono niezależne testy dynamiczne na kilku fotelikach , SKB własnie też i o dziwo ma jedne z lepszych wyników, jeden z fotelików wgl odpadł. No powiem wam uświadomiło mnie to, że dokonaliśmy dobrego wyboru

Odnośnik do komentarza

widziałam też te testy, robią wrażenie. No i zewnetrzna firma je zleciła nie SKB więc mam nadzieję skończą się te głupie komentarze, że niby testy ustawione. W sumie jak tak na to patrzę dochodze do wniosku, że Smart Kid Belt jest jedynym urzadzeniem którego testy są tak dostępne do zobaczenia w sieci, te wszystkie certyfikaty itd. Czyli prodeucent nie ma nic do ukrycia...

 

Odnośnik do komentarza
Gość esterra67

Smart Kid Belt na prawde super, sprawdza się idealnie. Można wszedzie ze sobą zabrać, mieści się nawet w torebce, no i nie jest drogi. Dla mnie ten pas to super wynalazek. Widziałam te najnowsze testy dynamiczne...kolejny raz udowodnili, że jest bezpieczny

Odnośnik do komentarza
Gość Forgive88

Pasy mam od jakiegoś pół roku. Super opcja, dla dzieci, które są już wyrośnięte, nie mieszczą się w fotelikach czy podkładkach ? Poza tym tyle testów przeszły juz te pasy, ze widać iż SKB mówi prawdę cały czas.

Odnośnik do komentarza
Gość Agniesia
W dniu 30.01.2020 o 22:47, Gość jogga napisał:

Teraz już jestem pewna w 100%, że Smart Kid Belt jest bezpieczny, zobaczcie ten artykuł https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/

Przeprowadzono niezależne testy dynamiczne na kilku fotelikach , SKB własnie też i o dziwo ma jedne z lepszych wyników, jeden z fotelików wgl odpadł. No powiem wam uświadomiło mnie to, że dokonaliśmy dobrego wyboru

Ten artykuł naprawde to jasno i przejrzyście wyjaśnia. Nie wiedziałam, że tak to wygląda. Więc trzeba uwierzyć wreszcie w nowe technologie  bo wszystko się zmienia, a czytałam że niektórzy nic tylko fotelik i fotelik. Ok , dla mniejszych dzieci jest dobry, ale ten pas kazuje się też jest dobry, wiec nie ma co krytykowac tylko dać kazdemu wolny wybór

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.10.2020 o 21:18, Gość Karwanka napisał:

Montaż, regulacja to pikuś, z resztą dziecko nasze samo się zapina i odpina. W pełni zaufałam pasowi Smart Kid Belt, sprawdza się super

Mamy od jakiegoś czasu i też dla starszego syna. To lepsze rozwiązanie niż te styropianowe coś tam. Sprawdza sie całkiem fajnie. I ma całkiem fajny zakres regulacji. Podczas mocniejszego hamowania spisało się całkiem dobrze. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...