Forum Dom

Smart Kid Belt

rozrabiara

rozrabiara

Dziewczyny jestem samotną matką i z wieloma problemami musze radzić sobie sama. Może któraś z was ma zamiast fotelika dla dziecka w aucie takie urzadzenie smartkidbelt Jakie macie o nim opinie i czy na pewno 6 letnie dziecko mi się z tego samo nie wypnie? Syn to taki kręciołek i bardzo boję się o jego bezpieczeństwo.

207144 rozrabiara Kobieta, 27 lat, zabrze

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~karik

~karik

To nie to samo co fotelik, ale czemu nie korzystać, jak jest homologacja. najlepszy fotelik za kilkadziesiąty tysięc złotych nie uchroni dziecka, jak będziemy jeździć nieostrożnie.

~czekoladziaa

~czekoladziaa

~karik
To nie to samo co fotelik, ale czemu nie korzystać, jak jest homologacja. najlepszy fotelik za kilkadziesiąty tysięc złotych nie uchroni dziecka, jak będziemy jeździć nieostrożnie.

masz racje.. ale trzeba zwrocic uwage tez na to ze wiele osob posiada foteliki ktore nie maja zadnych certyfikatow i kosztowaly 200 zl w markecie.. one zdecydowanie nie sa bezpieczne a mimo to ktos ich uzywa z mysla co fotelik to fotelik.. pasy sa bezpieczne i nie ma co do tego watpliwosci

~adaP

~adaP

Zgadzam sie z tobą w 100%. Smart Kid Belt pokazuje wyniki wszystkich testów, można na spokojnie spojrzeć i przeanalizować. Nie wszystkie firmy nawet tych porządnych fotelików tak robią

~ela33

~ela33

Mam dla obu moich synów. Noszą w plecakach ponieważ większość nie ma dodatkowych fotelików a często na zmianę odbieramy dzieci. Jak dla mnie sprawdzają się super i zapewniają bezpieczeństwo.

~olla89

~olla89

Jestem dumna że to polski wynalazek, Smart Kid Belt jest świetny. Fotelika za granicę na wakacje nie wezmę, a SKB miałam w torebce. Przydał się bardzo w wypożyczonym aucie, sprawdza się i na co dzień

~kingowa

~kingowa

~czekoladziaa
~karik

masz racje.. ale trzeba zwrocic uwage tez na to ze wiele osob posiada foteliki ktore nie maja zadnych certyfikatow i kosztowaly 200 zl w markecie.. one zdecydowanie nie sa bezpieczne a mimo to ktos ich uzywa z mysla co fotelik to fotelik.. pasy sa bezpieczne i nie ma co do tego watpliwosci

No właśnie w dużych marketach jest wiele fotelików, które w ogólne nie spełniają żadnych standardów bezpieczeństwa a są sprzedawane. to już lepiej wziąć pasy.

~mateusz mol

~mateusz mol

Niestety muszę się zgodzić. Dobry fotelik to wysokie koszty, a w marketach typu careffour czy Auchan można je kupić za 200 złotych. Czy sa bezpieczniejsze od pasów skb? nie sądze.

~majkaEm9

~majkaEm9

Dyskusja na temat fotelików nie miałaby końca, jest to temat rzeka naprawdę. Rzeczywiście jeżeli przyjrzeć by się temu bliżej to lepiej brać adapter do pasów, niż na poddupnik czy fotelik za 100-200 złotych. Niestety bardzo drogie są foteliki, ja dałam prawie 1000 złotych, duży wydatek a dzieciaki szybko rosną.

~kostka345

~kostka345

Ja nie uważam że "już lepiej wziąć pasy niż poddupnik" ale że zdecydowanie pady sa na tyle bezpieczne, że większe dziecko mozna w nich bardzo bezpiecznie wozić. Przegladałam wyniki testów przeciażeń- są świetne, pas jest bardzo bezpieczny

~asiamama

~asiamama

Najlepiej samemu sobie wszystko posprawdzać. Przejrzałam cała ich stronę i wszystkie testy jakie są dostępne . Produkt Smart Kid Belt W 100% spełnia swoje zadanie.

~edaMM

~edaMM

To prawda, foteliki to temat rzeka i każdy wybiera jak uważa. Jednak aby sie na jakiś temat wypowiedzieć warto najpierw sie z tematem zaznajomić. Nie tak jak niektórzy nie maja pojęcia i Smart Kid Belt i wypisują bzdury.

~filip885

~filip885

Ja mam i sobie chwalę. Nie dość , ze tani to bezpieczny. Wszędzie można ze sobą zabrać Super.