Forum Dom

Smart Kid Belt

rozrabiara

rozrabiara

Dziewczyny jestem samotną matką i z wieloma problemami musze radzić sobie sama. Może któraś z was ma zamiast fotelika dla dziecka w aucie takie urzadzenie smartkidbelt Jakie macie o nim opinie i czy na pewno 6 letnie dziecko mi się z tego samo nie wypnie? Syn to taki kręciołek i bardzo boję się o jego bezpieczeństwo.

207144 rozrabiara Kobieta, 27 lat, zabrze

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~albaa

~albaa

Ja nie mam zastrzeżeń do tych pasów, są praktyczne, w wielu krajach uzyskały homologację w tym w Polsce. Nie wiem czy wiecie, ale to jest polski wynalazek.

~ewelina870

~ewelina870

Właśnie czytałam ostatnio gdzieś artykuł na temat, że to polscy przedsiębiorcy wprowadzili te pasy na rynek. Ciekawe sprawa w innych krajach dobrze się przyjęły, to pewnie i u nas ludzie zaczną z nich korzystać.

~escka

~escka

Korzystają, znam niejednego . Z tych co mądrze nie wierzą w hejt fotelikarzy przeciwko tym pasom. Też nie wierze bo czytam na tych blogach i fb niby speców od fotelików te bzdury co pisza i w szoku jestem że tak mozna manipulować informacjami żeby tylko konkurencji na rynek nie wpuścić

~ewelina8700

~ewelina8700

~escka
Korzystają, znam niejednego . Z tych co mądrze nie wierzą w hejt fotelikarzy przeciwko tym pasom. Też nie wierze bo czytam na tych blogach i fb niby speców od fotelików te bzdury co pisza i w szoku jestem że tak mozna manipulować informacjami żeby tylko konkurencji na rynek nie wpuścić

Dokładnie, każdy ma swój rozum :)

~sylwianax

~sylwianax

Według mnie pasy zasługują na uwagę, są bardzo wygodne i praktyczne w użyciu. Kupiłam za namową koleżanki, ona ma trójkę dzieciaków i zdecydowała się na takie rozwiązanie, u nas też dobrze się sprawdza.

~kaniakania

~kaniakania

Nie ma się co czepiać, pasy są naprawde super. Można je wozić ze sobą wszędzie łatwo się ich używa, bez poroblemu można wyregulować pasy samochodowe. Uważam, że warto je mieć pod ręką.

~Kośniewska

~Kośniewska

Całkiem fajne i sensowne rozwiązanie. Ma wszystkie wymagane homologacje, przeszedł testy i co najfajniejsze to firma wszystko pokazuje. Mi najbardziej podoba się to, że jest tak mobilny. Można mieć zawsze przy sobie i w każdej chwili użyć.

~baklazan

~baklazan

te pasy są ok, mamy je dla naszego starszego dziecka bo w foteliku jest mu juz poprostu nie wygodnie... poczatkowo wiadomo stresowalam sie czy to dobry pomysl bo jednak to nowosc i duzo hejtu jest na ich temat ale po zapoznaniu sie z certyfikatami i testami zderzeniowymi wiem ze sa bezpieczne

~lilaja

~lilaja

u nas sie sprawdzily, ja jestem zadowolona, nie martwie sie o bezpieczenstwo mojego dziecka ogladalam testy, jestem na tak :)

~korkaa

~korkaa

~baklazan
te pasy są ok, mamy je dla naszego starszego dziecka bo w foteliku jest mu juz poprostu nie wygodnie... poczatkowo wiadomo stresowalam sie czy to dobry pomysl bo jednak to nowosc i duzo hejtu jest na ich temat ale po zapoznaniu sie z certyfikatami i testami zderzeniowymi wiem ze sa bezpieczne

Miałam podobnie, wiadomo, że decyzja o przejściu z fotelika na takie pasy musi być świadoma i dobrze przemyślana.

~adellla

~adellla

Smart Kid Bet to dobre rozwiązanie i dobry produkt. Czytałam te negatywne opinie i są śmieszne. Wszystko można sprawdzić u nich na stronie. Nic nie zatajają.

~tomaszbudzynski

~tomaszbudzynski

korzystamy z pasow od jakiegos czasu, są w porządku. niby kawalek sznurka a pozwala dobrze wyregulowac pasy samochodowe.

kewlar

kewlar

Fotelik jest dobry dla dzieci do wieku 4-5 lat i wygodne, a powyżej jak się ma więcej dzieci to nawet kłopot. Moim zdaniem pasy Smart Kid Belt są bardzo fajne i alternatywą dla dzieci właśnie w takich przypadkach lub nawet gdy brakuje im nie wiele do wzrostu odpowiedniego dla pasów w samochodzie. Nie jest to droga inwestycja, a więc warto spróbować i samemu przekonać się.

181234 kewlar Mężczyzna, 29 lat, Kielce
~maryśkapokryszka

~maryśkapokryszka

A dla dziecka 7-lat będą odpowiednie te pasy? Kto przewozi tak dzieciaki? moj syn w tym roku idzie do pierwszej klasy, już duży chłopak, także czas zamienić fotelik na coś praktyczniejszego.

~MamaKlary

~MamaKlary

~maryśkapokryszka
A dla dziecka 7-lat będą odpowiednie te pasy? Kto przewozi tak dzieciaki? moj syn w tym roku idzie do pierwszej klasy, już duży chłopak, także czas zamienić fotelik na coś praktyczniejszego.

Nie bierze się pod uwagę wieku dziecka, ale jego wzrost :)

~marecka

~marecka

Dokładnie, po wzroście dopasowujemy pas Smart Kid Belt, nasza 5 latka na spokojnie z pasa korzysta. Mam do niego zaufanie, dziecko stabilnie siedzi, pas ma dobre opinie, ma atesty wymagane, nawet testy zderzeniowe przeszedł bardzo dobrze. Osobiście polecam

~ewa158

~ewa158

Korzystamy ze Smart Kid Belt już jakiś czas. Plus za to, ze nie zjamuje wiele miejsca wiec jak nie potrzebny wrzucamy do bagażnika. Na pewno przyda się w każdym samochodzie.

~mamaoliwii4

~mamaoliwii4

Kupiłam pasy z ciekawości, bo córka coraz większa, nie powiem, żeby było to rozwiązanie tak samo bezpieczne jak fotelik, ale jak nie ma fotelika to lepsze to, niż przypinanie dziecka zwykłymi pasami samochodowymi i sadzanie na tych nieszczęsnych podkladkach.

~aganina

~aganina

jak pani zobaczy testy zderzeniowe na yt i poczyta jakie ma atesty , homologacje itd to juz smart kid Belt nie powinno być na próbe...ja mam zaufanie do pasa, przewozimy w nim dziecko od zeszłego roku, widze jak stabilnie siedzi, nawet podczas hamowania czy zakrętów nie lata jak na podkładce

~weroniskaa

~weroniskaa

Dobra opcja naprawdę, zamiast podkładki super rozwiązanie i w dobrej cenie. Podpatrzyłam, że koleżanka wozi dziecko tak przypięte, zapytałam co i to od razu kupiłam, a podkładka poszła w odstawkę.