Skocz do zawartości
Forum

Smart Kid Belt


rozrabiara

Rekomendowane odpowiedzi

~maryśkapokryszka
A dla dziecka 7-lat będą odpowiednie te pasy? Kto przewozi tak dzieciaki? moj syn w tym roku idzie do pierwszej klasy, już duży chłopak, także czas zamienić fotelik na coś praktyczniejszego.

Nie bierze się pod uwagę wieku dziecka, ale jego wzrost :)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, po wzroście dopasowujemy pas Smart Kid Belt, nasza 5 latka na spokojnie z pasa korzysta. Mam do niego zaufanie, dziecko stabilnie siedzi, pas ma dobre opinie, ma atesty wymagane, nawet testy zderzeniowe przeszedł bardzo dobrze. Osobiście polecam

Odnośnik do komentarza
Gość mamaoliwii4

Kupiłam pasy z ciekawości, bo córka coraz większa, nie powiem, żeby było to rozwiązanie tak samo bezpieczne jak fotelik, ale jak nie ma fotelika to lepsze to, niż przypinanie dziecka zwykłymi pasami samochodowymi i sadzanie na tych nieszczęsnych podkladkach.

Odnośnik do komentarza

jak pani zobaczy testy zderzeniowe na yt i poczyta jakie ma atesty , homologacje itd to juz smart kid Belt nie powinno być na próbe...ja mam zaufanie do pasa, przewozimy w nim dziecko od zeszłego roku, widze jak stabilnie siedzi, nawet podczas hamowania czy zakrętów nie lata jak na podkładce

Odnośnik do komentarza
Gość czekoladziaa

~karik
To nie to samo co fotelik, ale czemu nie korzystać, jak jest homologacja. najlepszy fotelik za kilkadziesiąty tysięc złotych nie uchroni dziecka, jak będziemy jeździć nieostrożnie.

masz racje.. ale trzeba zwrocic uwage tez na to ze wiele osob posiada foteliki ktore nie maja zadnych certyfikatow i kosztowaly 200 zl w markecie.. one zdecydowanie nie sa bezpieczne a mimo to ktos ich uzywa z mysla co fotelik to fotelik.. pasy sa bezpieczne i nie ma co do tego watpliwosci

Odnośnik do komentarza

~czekoladziaa
~karik
To nie to samo co fotelik, ale czemu nie korzystać, jak jest homologacja. najlepszy fotelik za kilkadziesiąty tysięc złotych nie uchroni dziecka, jak będziemy jeździć nieostrożnie.

masz racje.. ale trzeba zwrocic uwage tez na to ze wiele osob posiada foteliki ktore nie maja zadnych certyfikatow i kosztowaly 200 zl w markecie.. one zdecydowanie nie sa bezpieczne a mimo to ktos ich uzywa z mysla co fotelik to fotelik.. pasy sa bezpieczne i nie ma co do tego watpliwosci

No właśnie w dużych marketach jest wiele fotelików, które w ogólne nie spełniają żadnych standardów bezpieczeństwa a są sprzedawane. to już lepiej wziąć pasy.

Odnośnik do komentarza

Dyskusja na temat fotelików nie miałaby końca, jest to temat rzeka naprawdę. Rzeczywiście jeżeli przyjrzeć by się temu bliżej to lepiej brać adapter do pasów, niż na poddupnik czy fotelik za 100-200 złotych. Niestety bardzo drogie są foteliki, ja dałam prawie 1000 złotych, duży wydatek a dzieciaki szybko rosną.

Odnośnik do komentarza

SmartKid Belt jest po prostu bardzo funkcjonalny. Bardziej niż fotelik. My dziecko do szkoły zawozimy i odbieramy różnymi samochodami. Zależy jak się dzień ułoży i kto ma ile pracy. Czasami ja odbieram a czasami żona. W teorii musielibyśmy mieć dwa foteliki, bo przecież w szkole fotelika nie pozwolą zostawić. A z pasem problemu nie ma bo mały i lekki więc nawet można dziecku w tornister włożyć albo nabyć dwa pasy.

Odnośnik do komentarza

W swoim samochodzie mam dwa foteliki, które są potwornie ciężkie i przenoszenie ich z jednego auta do drugiego męczy jak godzina na siłowni. Z racji tego, że dzieci czasem są odbierane przez tatę z przedszkola postanowiliśmy kupić coś praktyczniejszego zamiast kolejnych fotelików. I tak jak mówicie, Smart Kid Belt jest świetnym rozwiązaniem. Myśmy swoje kupili na stronie: https://smartkidbelt.com/pl/ .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...