Skocz do zawartości
Forum

Smart Kid Belt


rozrabiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mamadoris

Wynalazek świetny, funkcjonalny, bardzo prosty w obsłudze. Warto kupić te pasy, naprawdę, rozwiązało to nasz odwieczny problem z podróżowaniem z trójką dzieciaków z tyłu, choć większe auto też by się przydało :D

Odnośnik do komentarza
Gość dariapolka

że telewizja poromuje takie rzeczy to aż mi się nie chce wierzyć...tylko czekać jak nie daj Boże czyjeś dziecko ulegnie poważnemu urazowi podczas wypadku tylko dlatego, ze bedzie przypięte tymi pasami....mieliśmy poważny wypadek kilka tygodni temu, młodszemu dziecku nic się stało, jechał tyłem do kierunku jazdy zapięty w concord reverso plus. Starszy w Transformer X-Bag i na szczęscie skończyło się tylko na złamaniu ręki.....także nikt mi nie powie że foteliki są złe

Odnośnik do komentarza
Gość kryskakowal

~dariapolka
że telewizja poromuje takie rzeczy to aż mi się nie chce wierzyć...tylko czekać jak nie daj Boże czyjeś dziecko ulegnie poważnemu urazowi podczas wypadku tylko dlatego, ze bedzie przypięte tymi pasami....mieliśmy poważny wypadek kilka tygodni temu, młodszemu dziecku nic się stało, jechał tyłem do kierunku jazdy zapięty w concord reverso plus. Starszy w Transformer X-Bag i na szczęscie skończyło się tylko na złamaniu ręki.....także nikt mi nie powie że foteliki są złe

A jak się wozi dziecko w foteliku, to pewnie jest tak bezpiecznie, że nie ma żadnych szans, żeby podczas wypadku odniosło jakiekolwiek obrażenia...?? ostrożna jazda i ograniczone zaufanie do uczestników ruchu drogowego to podstawa. Czy fotelik czy pasy, jak prędkość jest duża, to może być kiepsko.

Odnośnik do komentarza

~kryskakowal
~dariapolka
że telewizja poromuje takie rzeczy to aż mi się nie chce wierzyć...tylko czekać jak nie daj Boże czyjeś dziecko ulegnie poważnemu urazowi podczas wypadku tylko dlatego, ze bedzie przypięte tymi pasami....mieliśmy poważny wypadek kilka tygodni temu, młodszemu dziecku nic się stało, jechał tyłem do kierunku jazdy zapięty w concord reverso plus. Starszy w Transformer X-Bag i na szczęscie skończyło się tylko na złamaniu ręki.....także nikt mi nie powie że foteliki są złe

A jak się wozi dziecko w foteliku, to pewnie jest tak bezpiecznie, że nie ma żadnych szans, żeby podczas wypadku odniosło jakiekolwiek obrażenia...?? ostrożna jazda i ograniczone zaufanie do uczestników ruchu drogowego to podstawa. Czy fotelik czy pasy, jak prędkość jest duża, to może być kiepsko.

dokladnie tak. boczną ochronę w największym stopniu zapewniają foteliki dla
maluchów, nosidełka i fotele wyposażone w pasy zintegrowane, urządzenia dla starszaków już
mniej. Każdy gwałtowny manewr, każde mocne przyhamowanie sprawia, że dziecko opuszcza fotelik,
a pas napina się dopiero w momencie uderzenia. my korzystamy z skb u naszego 12 latka. jest dosc "duzym" chlopcem i naprawde mielismy problem znalezc dla niego odpowiedni fotelik, zeby mu sie tylek zmiescil. SKB jest na takie sytuacje idealne.

Odnośnik do komentarza
Gość chustowa_lala

~dariapolka
że telewizja poromuje takie rzeczy to aż mi się nie chce wierzyć...tylko czekać jak nie daj Boże czyjeś dziecko ulegnie poważnemu urazowi podczas wypadku tylko dlatego, ze bedzie przypięte tymi pasami....mieliśmy poważny wypadek kilka tygodni temu, młodszemu dziecku nic się stało, jechał tyłem do kierunku jazdy zapięty w concord reverso plus. Starszy w Transformer X-Bag i na szczęscie skończyło się tylko na złamaniu ręki.....także nikt mi nie powie że foteliki są złe

a czy ktos mowi ze foteliki są zle? nie ! foteliki są dobre bezpieczne i powinny byc uzywane ale wez pod uwage ze starsze dziecko ktore w fotelik sie nie miesci a zwykly pas zwlaszcza biodrowy nie idzie jak powinien to SKB sa idealne.. mozna dostosowac je do wysokosci i bezpieczenstwa. idealne na podroze, wakacje czy nawet do taksowki

Odnośnik do komentarza
Gość mama blizniakoff

u mnie w samochodzie mlodzi jezdza w fotelikach, maja je zamontowane na stale wiec problemu nie ma. Ale na skb sie skusilismy po obejrzeniu testow, bo czasami chlopakow ze szkoly odbiera tesciu i do tej pory byl problem, bo foteliki trzeba bylo przekladac kombinowac, zostawiac w szkole. a tak zapna sie skb i moga dojechac do domu bezpiecznei

Odnośnik do komentarza
Gość martinaa9

Wiecie co? Mnie się wydaje, że ta cała, że się tak brzydko wyrażę "gównoburza" została sztucznie napompowana i faktycznie wypowiadają się osoby, które z SKB po prostu nie korzystały z tych pasów. My przypinamy nimi dziećmi i nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza

~martinaa9
Wiecie co? Mnie się wydaje, że ta cała, że się tak brzydko wyrażę "gównoburza" została sztucznie napompowana i faktycznie wypowiadają się osoby, które z SKB po prostu nie korzystały z tych pasów. My przypinamy nimi dziećmi i nie mam zastrzeżeń.

tez mam takie wrazenie, to chyba efekt faktu, ze spadla im sprzedaz albo nie wiem co.. rozumiem, ze konkurencja zawsze walczy, ale kurcze az tak?!

Odnośnik do komentarza
Gość wodzianka

niestety wyglada na to ze macie racje.. hejt leci od sprzedawcow ktorym spadla sprzedaz.. wdalam sie w dyskusje na fb na profilu 8 gwiazdek tj sklep sprzedajacy foteliki.. nie mieli zadnych argumentow by wytlumaczyc dlaczego wg nich skb sa niebezpieczne. powolywali sie na zle zapiecie pasa biodrowego co jest smieszne bo od tego jest regulacja by zapic pas jak nalezy

Odnośnik do komentarza

~kryskakowal
~dariapolka
że telewizja poromuje takie rzeczy to aż mi się nie chce wierzyć...tylko czekać jak nie daj Boże czyjeś dziecko ulegnie poważnemu urazowi podczas wypadku tylko dlatego, ze bedzie przypięte tymi pasami....mieliśmy poważny wypadek kilka tygodni temu, młodszemu dziecku nic się stało, jechał tyłem do kierunku jazdy zapięty w concord reverso plus. Starszy w Transformer X-Bag i na szczęscie skończyło się tylko na złamaniu ręki.....także nikt mi nie powie że foteliki są złe

A jak się wozi dziecko w foteliku, to pewnie jest tak bezpiecznie, że nie ma żadnych szans, żeby podczas wypadku odniosło jakiekolwiek obrażenia...?? ostrożna jazda i ograniczone zaufanie do uczestników ruchu drogowego to podstawa. Czy fotelik czy pasy, jak prędkość jest duża, to może być kiepsko.

Nikt nie twierdzi że foteliki sa złe - dla młodszych dzieci są bezpieczne ale dla starszych już niekoniecznie. Czytałam artykuł o wynikach badań które pokazały niestety że starsze dzieci w fotelikach a to się wychylają, a to spią ze żle przechodzacym pasem, a to wysuwaja głowe- żadne zabezpieczenie boczne wówczas nie zadziała odpowiednio. do tego producenci samochodów radza uważać bo zabudowane mocni foteliki mogła stanowić niebezpieczeństwo bo nie współgrają z zabezpieczeniami auta , więc starszaki najbezpieczniej mają własnie zapięte dobrze dopasowanymi pasami

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...