Forum Dom

Smart Kid Belt

rozrabiara

rozrabiara

Dziewczyny jestem samotną matką i z wieloma problemami musze radzić sobie sama. Może któraś z was ma zamiast fotelika dla dziecka w aucie takie urzadzenie Tekst linka Jakie macie o nim opinie i czy na pewno 6 letnie dziecko mi się z tego samo nie wypnie? Syn to taki kręciołek i bardzo boję się o jego bezpieczeństwo.

207144 rozrabiara Kobieta, 26 lat, zabrze

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Natasza80

Natasza80

Uważam, że Smart Kid Belt sprosta twym wymaganiom. Dziecko jest w nim bezpieczne, dzięki dopasowaniu pasów bezpieczeństwa do wymiarów dziecka. Potwierdzają to posiadane przez urządzenie atesty i homologacja. Jest to mobilne rozwiązanie, które przyda się w taksówce jak również w autokarze. Dodatkowo ma znakomita cenę i rośnie razem z dzieckiem.

171842 natasza80 Kobieta, 38 lat, Wrocław
~majeczkowa

~majeczkowa

Posiadamy ten pas Smart Kid Belt, początkowo był kupiony jakby taksówką przyszło jechac czy na wakacje jak auto z wypożyczalni bysmy wzięli. Ale jak zobaczyłam te filmiki z testów, poczytałam opinie i zobaczyłam na własne oczy jak świetnie przytrzymuje dziecko podczas jazdy, nawet gwałtownego hamowania...używam zamiast podkładki z czystm sumieniem. I polecam również !!!

~kidziola

~kidziola

Ja woże dzieci jeszcze w fotelikach ale mam dwa te pasy kupione jak dzieci maja jeżdzić w aucie taty albo dziadka, foteliki ciezko przenosić, a ten pas sie montuje w minute. Sprawdzałam tez wszystkie testy, wygląda na bezpieczny inaczej bym nie kupiła. Jak wyrosną z fotelikówmyslę że z tym pasem będa jeździć, nie będe już kupowac następnych