Forum Dom

Smart Kid Belt

rozrabiara

rozrabiara

Dziewczyny jestem samotną matką i z wieloma problemami musze radzić sobie sama. Może któraś z was ma zamiast fotelika dla dziecka w aucie takie urzadzenie Tekst linka Jakie macie o nim opinie i czy na pewno 6 letnie dziecko mi się z tego samo nie wypnie? Syn to taki kręciołek i bardzo boję się o jego bezpieczeństwo.

207144 rozrabiara Kobieta, 27 lat, zabrze

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Natasza80

Natasza80

Uważam, że Smart Kid Belt sprosta twym wymaganiom. Dziecko jest w nim bezpieczne, dzięki dopasowaniu pasów bezpieczeństwa do wymiarów dziecka. Potwierdzają to posiadane przez urządzenie atesty i homologacja. Jest to mobilne rozwiązanie, które przyda się w taksówce jak również w autokarze. Dodatkowo ma znakomita cenę i rośnie razem z dzieckiem.

171842 natasza80 Kobieta, 39 lat, Wrocław
~majeczkowa

~majeczkowa

Posiadamy ten pas Smart Kid Belt, początkowo był kupiony jakby taksówką przyszło jechac czy na wakacje jak auto z wypożyczalni bysmy wzięli. Ale jak zobaczyłam te filmiki z testów, poczytałam opinie i zobaczyłam na własne oczy jak świetnie przytrzymuje dziecko podczas jazdy, nawet gwałtownego hamowania...używam zamiast podkładki z czystm sumieniem. I polecam również !!!

~kidziola

~kidziola

Ja woże dzieci jeszcze w fotelikach ale mam dwa te pasy kupione jak dzieci maja jeżdzić w aucie taty albo dziadka, foteliki ciezko przenosić, a ten pas sie montuje w minute. Sprawdzałam tez wszystkie testy, wygląda na bezpieczny inaczej bym nie kupiła. Jak wyrosną z fotelikówmyslę że z tym pasem będa jeździć, nie będe już kupowac następnych

~Anna811

~Anna811

Dla starszych dzieci powyżej 5 lat te pasy to naprawdę dobre rozwiązanie, alternatywa dla fotelika, są tanie i zajmują niewiele miejsca. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to mają certyfikat ECE, to wszystko można sprawdzić u nich na stronie, jest instrukcja jak prawidłowo zakładać pasy itp.

~Lena Kowalczyk

~Lena Kowalczyk

Praktyczne rozwiązanie, uważam, że warto zaopatrzyć się w takie pasy, choćby nie były używane na co dzień. Do taxi czy w czasie podróży za granicę na pewno się sprawdzą.

~karolkali

~karolkali

nie jest to dla mnie tyle przekonujące rozwiązanie żeby wozić w tym dziecko. Dopiero co kupiłam dla 4latka fotelik concord trasformer x-bag i mam nadzieje, że bedzie w nim jeździł do swoich metr pięćdziesiąt....

~nataliawe

~nataliawe

Uważam, że nie jest to takie złe rozwiązanie, jak może się wydawać. Lepiej mieć taki adapter do pasów, żeby móc dopasować pasy samochodowe do wzrostu dziecka jak już jest większe. No każdy ma swój rozum i chce dla dziecka jak najlepiej, trzeba to uszanować.

~marka3

~marka3

Pasy są praktyczne, wygodne w przechowywaniu i tanie, mandatu się też nie dostanie. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo na pewno je zwiększają w czasie podróży samochodem. warto je kupić.

~luiza90

~luiza90

czy umiecie czytać ze zrozumiem? Matka pisze, że chce zapewnić dziecku bezpieczeństwo, a te pasy mają z nim nie wiele wspólnego! Nie ryzykuj, wybierz się najlepiej do specjalistycznego sklepu, fotelik możesz wziac na raty i sobie co miesiac np. po 100 zl spłacać. Ja też mam w domu 6latka i mamy transformera xt. Może nie wyglądają ale dziecka ma w nim naprawde dużo miejsa. Wybierając fotelik pamietaj o dziecku :)

~olecka677

~olecka677

Każdy rodzic musi dokonać wyboru, wiadomo, że nikt nie chce źle dla swojej pociechy, także nie ma sensu krytykować.

~kornelka_buła

~kornelka_buła

również jestem samotną matką, mieszkam w wynajętym mieszkaniu. Jest rożnie z kasą...staram się dorabiać przez internet, a to ankiety a to kosmetyki itd jakoś trzeba sobie radzić. Dziecku kupiałam na raty fotelik concord reverso plus. To wszystko dla niego :* jak się chce to można....niestety nie wierze w cudowną moc antymandatów