Forum Dom

Pożyczka na remont

~blathe

~blathe

Aktualnie mieszkam w bardzo złych warunkach i chcialabym podremontować dom. Mam oszczednosci ale nie wszystko mi wystarczy. Zastanawiam sie nad wzięciem pożyczki prywatnej w jakiejś firmie.

Jaką polecicie? Chodzi tutaj o 15 000 zł.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~gvvr

~gvvr

Nie wiem szczerze czy zdecydowałabym sie na pożyczke pozabankową. Mogą z pozoru wydawać się korzystne jednak ich rrso ( czyli roczna stopa oprocentowania) sięga kilkuset a nawet kilku tysięcy procent. Tak więc nie łatwo jest dojść do wniosku , że można przez nie wpaść w spiralę długów, z której tak łatwo się nie wyplączemy.
Jesli jednak nie masz możliwości pozyczki w banku, zerknij sobie tutaj; https://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/pozabankowe-pozyczki-ratalne-czy-warto,2406427,4141 Opisane są spostrzeżenia na temat poszczególnych pożyczek ratalnych.

Dobrze jest skonsultować się z doradcą od takich pożyczek.

~Pyra

~Pyra

Ostatnio byłem zmuszony wziąć chwilówkę, bo mi się przelew za zlecenie opóźnił i już po prostu bym tygodnia nie dociągnął na tym co mi zostało. Jak tylko dostałem przelew to spłaciłem pożyczkę, szybko to poszło, bez żadnych problemów. Taką pożyczkę znalazłem u Kredyt1000. Może akurat i Tobie by pomogli.

~zosia9223

~zosia9223

Remont to ważna kwestia i duże pieniądze są potrzebne, dlatego jeśli już wykonujecie takich remont, to polecam Wam stronę https://interblue.pl/pokrywy-do-gniazd,c,167/ Znajdziecie tam dużo rzeczy, które będą Wam potrzebne. My sprawdzaliśmy tam akurat pokrywy do gniazdek, bo też są bardzo tanie.