Skocz do zawartości
Forum

naprawa butów


Gość leronka

Rekomendowane odpowiedzi

zdarza Wam się samemu naprawiać buty? Ja mam jakieś takie szczeście że szybko mi się buty rozklejają, szczególnie te sportowe, mam sporo adidasów i po paru miesiącach używania wrzucam na dno szafki bo rozklejają się szczególnie przy bokach i na pięcie, próbowałam kleić ale ni wiem czy to kwestia kleju nie wychodziło to w ogóle

Odnośnik do komentarza

~leronka
a czym tą powierzchnię oczyścić? Powinno się jakiś specjalny preparat kupić czy spirytus salicylowy wystarczy?

Witam! Leronka, aby naprawa butów była trwała należy pamiętać przede wszystkim o tym, że łączone części powinny być czyste, suche, bez tłuszczu i kurzu. Najlepiej oczyścić je środkiem na bazie alkoholu (np. spirytusem salicylowym).

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl

Odnośnik do komentarza

~gadulka
Gdzie ten klej mogę znaleźć? Rozkleiły mi się moje ulubione sandały, miałam nadzieję, że na majówkę je założę. Nowych na pewno nie zdążę kupić, więc spróbuję skleić.

Witam! Gadulka, klej TADAM® kupisz m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...