Forum Dom

przyprawy

~bertonko

~bertonko

Jakich przypraw najczęściej używacie w swojej kuchni? Macie ulubionych producentów?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~siarczun

~siarczun

Ale tutaj o przyprawach mowa :D
Co do samego tematu to u mnie najwięcej schodzi chilli i przyprawa do mięs z knorr. Dobrze smakują, nie s a zbyt intensywne - w sam raz.

~Misiasia24

~Misiasia24

Jak lubisz z knorra to popatrz sobie za monoprzyprawami, takimi z nazwami krajów w nazwie. Są bardzo aromatyczne i fajnej jakości.

~Aniela86

~Aniela86

Brzmi ciekawie, które polecasz? Bo tak patrze w necie, to w tej serii mają naprawdę spory wybór.

~grizka

~grizka

z knorra to polecam goździki, robilam śliwki w occie i zapach rewelacja, bardzo intesywnie pachną i śliweczki tez wysżły bosko

~vednlinuci

~vednlinuci

Bardzo lubię oregano z turcji knorra w mięsie, zawsze je dodaję jak smażę na patelni mięsko. Smak mi się podoba, tworzy taką ciekawą kompozycję smakową.

~mariolla

~mariolla

Już niedługo zacznie się sezon na grzańca to muszę zrobić zapas goździków, cynamonu i imbiru ;) Oczywiście najbardziej aromatyczne z knorra :)

~Lucjanne

~Lucjanne

Równiez lubie domowego grzańca.Z prawdziwymi przyprawami i z dużą ilością pomarańczy.W knajpkach często na tym oszczędzają oraz dodają soku zamiast miodu, a dla mnie pradziwy grzaniec ma w sobie i rum i miód.

Jeśli szukacie przypraw korzennych i dobrej jakości, polecałabym zajrzeć sobie do sklepu Planteon:
http://planteon.pl/przyprawy-swiata/przyprawy-korzenne
W sklepie mozna kupić przyprawy o róznych gramaturach i o wiele taniej niż w markecie ( w markecie 2,5 zł kosztuje 15 g przyprawy, tutaj w tej cenie można kupić 50 g przyprawy).