Forum Dom

Wyposażenie domu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

eiwa

eiwa

A czemu używane meble chcesz kupować? Ja bym jednak wolała tańsze meble, a nowe. Zresztą teraz można kupić nowe, solidne meble w dobrej cenie. Jakiś czas temu robiliśmy remont salonu i wymienialiśmy także meble. Nachodziliśmy się po sklepach i naoglądaliśmy się przeróżnych mebli, niestety często po prostu kiepskich. Takich co to od razu widać, że po 2-3 latach będą znów do wymiany.

200356 eiwa Kobieta, 33 lata, Katowice
slimali

slimali

A koniecznie muszą być używane? Teraz, meble nie są chyba aż tak drogie, tym bardziej że masz dostęp bezpośrednio do producentów mebli.

179395 slimali Kobieta, 32 lata, Wrocław
fitness_baba

fitness_baba

Meble wypoczynkowe w stylu skandynawskim nie są ani tanie, ani drogie. Są za to bardzo ładne.

197378 fitness-baba Kobieta, 41 lat, Sieradz
gloriaa

gloriaa

Nie wiem czy używane meble to jest dobry pomysł... Mogą mieć już na sobie jakieś ślady zniszczenia, ja tam wolę nowe kupić, ale w dobrej cenie. Poza tym mebli nie zmienia się co roku, tylko raz na wiele lat, to chyba można sobie pozwolić na nowe? W zeszłym roku przeprowadzałam się w końcu na swoje i kupiłam meble w Abrze, nawet wcale to źle nie wyszło cenowo, a są nowe, ładne i widać że porządne. Na Twoim miejscu lepiej bym jeszcze przemyślała sprawę.

179991 gloriaa Kobieta, 28 lat, Warszawa
~Marcellina

~Marcellina

Jestem w sumie podobnego zdania. Jak jest sens kupowania mebli używanych skoro mozna sobie kupić całkiem fajne nowe meble. Które będą lepiej wygladały oraz będą lepszej jakóści. Polska jest dużym producentem mebli oraz jest wiele sklepów, w których znajdziecie meble w dobrych promocjach.

Proponowałabym zajrzeć sobie na przykład do sklepu Ragaba, w którym można znaleźć meble oryginalne, designerskie.