Skocz do zawartości
Forum

Czy okres jest skąpy przez tabletkę?


Gość s...u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Do zbliżenia doszło 05.08.2017, chopak nie doszedł we mnie, na początku uzywalismy zabezpieczenia jednak potem je zdjelismy, po czym trochę się zabawialismy i chłopak dokończył sprawę ręka.. Wzięłam tabletkę ellaone 3 dni po wydarzeniu. Miałam od tego czasu 4 okresy,2 inne niż zwykle, mniej obfite, a teraz 2 bardzo skąpe, jak w ostatnich dniach . Robiłam 3 testy ciążowe, w tym jeden 04.11.2017, wszystkie negatywne. Jednak miewam dziwne objawy typu nudności lub bolesnosc piersi. Co to może znaczyć? Jestem umówiona do ginekologa jednak chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość bycia w ciąży czy też wszystko mnie tak bardzo stresuje, że miewam nudności, a okres jest skapy przez tabletkę?? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Przy tylu odbytych miesiączkach ciąża jest mało prawdopodobna. Dla pewności najlepiej skonsultować się z lekarzem lub wykonać test ciążowy z krwi (beta hcg).
Na przyszłość warto się zastanowić nad stałą skuteczną metodą zabezpieczenia. Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą, a antykoncepcja awaryjna (tabletka po) powinna być stosowana jedynie w wyjątkowych sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Gość to znów ja

Byłam na wizycie u lekarza 25 listopada, potwierdził, że nie jestem w ciąży. Dostałam już kolejna miesiączkę, jednak jest ona tak bardzo skąpa, że nie wiem co się ze mną dzieje, czy to może być spowodowane stresem? Dlaczego ciągle się stresuję mimo ze lekarz potwierdził brak ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...