Forum Dom

Brama, a rdza

~motana

~motana

Witam. Mam problem z bramą. Każdego roku czyszczę ją, odtłuszczam i maluję farbą antykorozyjną, ale niestety nic nie pomaga. Już po miesiącu na nowo wychodzi rdza. Nie mam już do tego siły.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Ekspert Dekoral

~Ekspert Dekoral

Być może problem nie leży w przygotowaniu podłoża, ale po prostu w użytych środkach. Proszę spróbować Dekoral emalia antykorozyjna bezpośrednio na rdzę. Drugą warstwę można nanosić albo po dwóch godzinach albo po jednej dobie. Jeśli rdzy jest sporo, zalecana jest druga opcja. Można uzyskać aż cztery efekty, a mianowicie metali, połysk, półmat oraz efekt młotkowy. W przypadku tego ostatniego i metalicznego dostępnych jest dziewięć kolorów, dla połysku osiem, a dla półmatu aż pięć. Zalecane jest nanoszenie dwóch do trzech warstw dla odpowiedniego efektu zarówno trwałości, ochrony przed rdzą, ale i intensywności koloru. Farby te posiadają świetną przyczepność do podłożu, a do tego nie wymagają żadnego podkładu. Pozdrawiam ekspert Dekoral

~Pyra

~Pyra

Miałam ten sam problem i w końcu też już miałam dość. Ileż można prawda? Więc po prostu zamówiłam nową bramę od firmy https://www.atest-bramy.pl . Bardzo się cieszę że tak zrobiłam, bo dzięki temu cała moja posiadłość zyskała na wyglądzie.