Forum Dom

Odświeżenie wyglądu sypialni

~hates

~hates

Podpowiedzcie jak można odświeżyć wygląd sypialni niedużym kosztem.
Macie jakieś swoje sprawdzone patenty na takie zmiany?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Ekspert Dekoral

~Ekspert Dekoral

Dobrą i wyraźną zmianą niedużym kosztem jest zawsze odmalowanie jednej bądź kilku ścian w dobranym kolorze. Można również zastanowić się nad wyróżnieniem jednej ze ścian poprzez zastosowanie tapety z ciekawym wzorem. Doskonałym sposobem na odświeżenie wnętrza jest również odpowiedni dobór dodatków na ścianach - lustra optycznie powiększą przestrzeń (można niewielkim kosztem kupić używane i odmalować je emalią do drewna) czy też powieszenie ramek z wzorami w kontrastujących kolorach. Warto również rozważyć zmianę koloru mebli, korzystając z emalii do drewna. Przedsięwzięcie o wiele mniej kosztowne, niż zakup nowych, ale wymaga pewnej ilości czasu. :)

mimme

mimme

Sposobów na odświeżenie sypialni jest mnóstwo. Można pomalować jedną ze ścian na intensywny kolor. Dobrym pomysłem będzie jakaś prosta, ale niebanalna dekoracja - choćby naklejka ścienna z wiosennym motywem.

206880 mimme Kobieta, 34 lata, Wrocław
fitness_baba

fitness_baba

Chcąc coś zmienić w swojej sypialni możesz kupić do niej np., łóżko w stylu skandynawskim.

197378 fitness-baba Kobieta, 42 lata, Sieradz
~Anula Kukula

~Anula Kukula

tak jak ekspert napisał można po prostu ściany przemalować i to chyba najprostszy ze sposobów. jeśli miałabym doradzać to weź sobie duluxa easycare to plamoodporna farba i ja jestem z niej mega zadowolona bo serio już z 3 lata minęły od malowania a ściany nadal są czyściutkie, kolorek intensywny

~riverdun

~riverdun

Na wiele sposobów

pomalowanie sypialni na nowe kolory ( mozna na przykład wybrać modne ostatnio pastelowe kolorki)
zawieszeniem zasłón
kupnem poscieli czy poduszek
bibelotami
W tej galerii wnętrz jest bardzo wiele pomysłów na nowy wystrój w tym własnie pomieszczeniu

Możecie skorzystać z inspiracji.

baki2

baki2

Rozważałam niedawno ten sam problem. W Internecie widziałam fajne szafy z panelami szklanymi, albo jednolity kolor lub jakiś ciekawy motyw. Taka szafa z wydrukiem szklanym to nowoczesny sposób na odświeżenie sypialni a koszt na pewno tańszy niż wymiana mebli.

201651 baki2 Kobieta, 34 lata, Poznań
~anava

~anava

U mnie wystarczyła zmiana koloru ścian w sypialni. Mam białe meble więc nie było problemu z doborem koloru. Trzy ściany w takim samym kolorze, czwarta w innym. Do tego w sklepie dobraposciel24 nowy komplet pościeli, do tego narzuta i poszewki dekoracyjne dopełniły wszystkiego. W sumie nie duży koszt, a zmiana spora i super wyszło.