Skocz do zawartości
Forum

Czym pokryć dach?


śnieżynka89

Rekomendowane odpowiedzi

u nas na dachu jest dachówka ceramiczna - dom kupowałam na rynku wtórnym więc nie wiem dokładnie co to za dachówka, ale w każdym razie dom był do sporego remontu a dach był tak zabrudzony ze wydawało się ze będzie do wymiany w niektórych miejscach. Okazało się że wystarczyło dobre czyszczenie, a Pan z firmy która u nas wtedy pracowała mówił że na dachu lepiej nie oszczędzać i brać lepsze materiały. Koszt dachu jest spory i lepiej nie musieć wymieniać pokrycia co kilkanaście lat.

Odnośnik do komentarza

Ja byłem zawsze zwolennikiem dachówek, ale zmieniłem zdanie, gdy po dłuższym czasie zaczęły się one kruszyć i z pewnością nie wyglądały atrakcyjnie na dachu. Będąc zrażonym nabywcą dachówek, tym razem postanowiłem pójść w blachę, gdy już przyszedł czas na renowację. Położyłem blachodachówkę dwumodułową i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Jest klasycznie, nowocześnie, jakościowo bardzo dobrze. No i dodam, że dużo też zależy od tego, gdzie kupujesz blachę. Jest szereg firm, które proponują ci niby fajne, niskie ceny, a potem klops. Regamet ma szeroki wybór cen i w sumie znajdzie się tam dla każdego coś dobrego. No i wiem, że jak kupuję, to dobrą jakość.

Odnośnik do komentarza

Fajnie się składa, bo tak jak @panx, ja również jestem użytkowniczką blachodachówek z firmy Regamet ☺ Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja jestem zadowolona z ich produktów. Mam blachę „na rąbek” i muszę powiedzieć, że wygląda to bardzo ładnie i nowocześnie. Minęło już 5 lat i jakość mega! 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że warto zainwestować. Należy jednak robić to mądrze. Uważam, że zbędnym wydatkiem jest „władowanie” pieniędzy w zakładanie dachówki, która wcale nie jest taka perfekcyjna, a naprawdę jest kosztowna. Uważam, że wystarczy położyć bardzo wysokiej jakości blachodachówkę, których wybór jest tak naprawdę znacznie większy. Możesz pójść w klasyczne rozwiązania, jak i w te bardziej nowoczesne. Wszystko zależy od twoich upodobań. Ja również zaopatrzyłem się w blachę na rąbek w Regamet. Mogę z ręką na sercu ich polecić.  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...