Forum Dom

ogrzewanie

~tridi

~tridi

jaki rodzaj ogrzewania jest najbardziej przyjazny dla środowiska, myśleliśmy o pellecie? Jak szybko taka inwestycja się zwraca?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~jowissss

~jowissss

my palimy dopiero od zeszłego sezonu, moje wrażenia są takie że nie ma co oszczędzać na pellecie zbytnio, raz się skusiliśmy na taki bardzo tani i sypąło sie go duzo więcej niż tego droższego, najlepiej się sprawdzil ten ze stelmetu, kupujemy przez epellety.pl rodzaj olimp, duża wygoda, worki są poręczne, nie trzeba się namachać jak przy węglu i na pewno czyściej i przyjemniej pachnie

~Irder

~Irder

zawsze możesz sprawdzić ceny pelletu lub innego opału w wyszukiwarce dostawców gielda-paliw.com

Jagna87125

Jagna87125

Ja ostatnio wymieniałam ogrzewanie. Ogrzewanie piecem węglowym na ogrzewanie gazowe. Trochę się boję, jakie wysokie będą przychodzić rachunki, ale na pewno taki typ pgrzewania to wygoda.

196869 jagna87125 Mężczyzna, 29 lat, Kraków
~Maciej76

~Maciej76

Ja od chwili planowania budowy domu wiedziałem ze chce ogrzewać paliwem na biomasę a konkretnie pelletem. Pomysł okazał się trafiony bo to wydajne i ekologiczne paliwo.

~Minek

~Minek

My już na etapie budowy , zaplanowaliśmy ogrzewanie domu pelletem. Dlatego instalacja jest pod ten opał instalowana.

~Tirkul

~Tirkul

Tak , zgadzam się . Pellet to dobry sposób na ogrzanie domu. Warto zainwestować i przejść na ten sposób ogrzewania domu.

~jas222

~jas222

najważniejsze aby było czysto i ekologicznie jak zastanawiałem się nad takim rozwiązaniem to pellet spełnia te warunki.

~Linama

~Linama

Wydaje się że w obecnych czasach opalanie domu biomasą jest dobre. Dobry pellet wysokokaloryczny spełnia warunki dobrego opału.

~Ksawer

~Ksawer

My rozważamy podłączenie zbiornika na gaz płynny. Trochę znalazłem informacji na temat tego rodzaju ogrzewania i sądzę że jest ono wygodne, kompletnie bezobsługowe. Dodatkowo wypożyczając zbiornik od gaspol , serwis mam gratis.

~Bartek32

~Bartek32

Dobry wybór pelletu to najlepszy wybór, wydaję mi sie ze najbardziej ekologiczny.

~Iwan al

~Iwan al

Za dużo go nie zostaje przynajmniej nie jest to problematyczne bo takiego popiołu mozesz sobie nawet użyć jako nawóz do ogródka.