Skocz do zawartości
Forum

Kolejny remont


Gość dakana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Jestem właśnie w trakcie kolejnego remontu i chciałam się Was podpytać czy lubicie sami projektować swoje wnętrza, czy wolicie to zlecać profesjonalistom? Jakie są Wasze ulubione style i czy podoba Wam się na przykład styl skandynawski? Na taki właśnie chyba się sama zdecyduję i ciekawa jestem jak inni na niego reagują i czy podoba się Wam tak samo jak mi Czy może wolicie bardziej fikuśne style i zdobienia?

Odnośnik do komentarza
Gość Ekspert Dekoral

Styl skandynawski podbił serca Polaków. Coraz częściej jest tematem artykułów w magazynach wnętrzarskich i designerskich. Styl skandynawski króluje na salonach i nie zanosi się, by miał odejść do lamusa. Północna aranżacja ma bowiem wielu zwolenników. Największym zainteresowaniem cieszy się u tych ceniących sobie minimalizm i porządek. W stylu skandynawskim dominują naturalne barwy. Spotkamy się z bielą, szarościami, delikatnymi odcieniami różu czy niebieskiego. Dodatki w takiej aranżacji to istna zabawa fakturą i deseniem. Dopełnieniem całości są drewniane elementy (podłogi, sufity, meble) i naturalne tkaniny (mięsiste dywany, poduszki o grubym splocie). Wnętrze urządzone w stylu skandynawskim to wnętrze z klimatem, aż tętni w nim dobrą energią. Jeśli taka aranżacja podbiła i Twoje serce to nie ma na co czekać! Nie bój się wprowadzania zmian i kieruj się własnym gustem! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...