Forum Dom

Kolejny remont

~dakana

~dakana

Witam wszystkich Jestem właśnie w trakcie kolejnego remontu i chciałam się Was podpytać czy lubicie sami projektować swoje wnętrza, czy wolicie to zlecać profesjonalistom? Jakie są Wasze ulubione style i czy podoba Wam się na przykład styl skandynawski? Na taki właśnie chyba się sama zdecyduję i ciekawa jestem jak inni na niego reagują i czy podoba się Wam tak samo jak mi Czy może wolicie bardziej fikuśne style i zdobienia?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Ekspert Dekoral

~Ekspert Dekoral

Styl skandynawski podbił serca Polaków. Coraz częściej jest tematem artykułów w magazynach wnętrzarskich i designerskich. Styl skandynawski króluje na salonach i nie zanosi się, by miał odejść do lamusa. Północna aranżacja ma bowiem wielu zwolenników. Największym zainteresowaniem cieszy się u tych ceniących sobie minimalizm i porządek. W stylu skandynawskim dominują naturalne barwy. Spotkamy się z bielą, szarościami, delikatnymi odcieniami różu czy niebieskiego. Dodatki w takiej aranżacji to istna zabawa fakturą i deseniem. Dopełnieniem całości są drewniane elementy (podłogi, sufity, meble) i naturalne tkaniny (mięsiste dywany, poduszki o grubym splocie). Wnętrze urządzone w stylu skandynawskim to wnętrze z klimatem, aż tętni w nim dobrą energią. Jeśli taka aranżacja podbiła i Twoje serce to nie ma na co czekać! Nie bój się wprowadzania zmian i kieruj się własnym gustem! Powodzenia!

AleksnadraQ

AleksnadraQ

Ja miałam bardzo mieszane uczucia. Bałam się , ze mieszkanie będzie jakieś takie surowe, ale po konsultacjach z mężem jednak się zdecydowaliśmy i nie żałowaliśmy ani przez chwilę. Odpowiednie dodatki dodają wnętrzom ciepła.

--

Polecam Floor Gres

198830 aleksnadraq Mężczyzna, 24 lata, Poznań
fitness_baba

fitness_baba

Hej, ja jestem za tym, aby samemu aranżować wnętrza, Ja robiąc remont czerpałam inspiracje z różnych czasopism, stron internetowych. I właśnie z jednej takiej strony internetowej zaczerpnęłam inspirację do oświetlenia w moim domu. Jest to strona internetowa https://klusdesign.pl/

197378 fitness-baba Kobieta, 42 lata, Sieradz
kewlar

kewlar

Ja bardziej lubie takie stonowane kuchnie. Liczy się dla mnie fajny układ kolorów i nowoczesny wydźwiek. Szukałam w katalogach takich kuchni i bardzo spodobały mi się te złożone z mebli Nolte jak np. tutaj https://interio-meble.pl/kuchnie-nolte/ .

181234 kewlar Mężczyzna, 29 lat, Kielce