Forum Dom

Inspiracja przed remontem

~kadziej

~kadziej

Kolor ścian? Szykuje mi się remont w pokoju , potrzebuję inspiracji . Teraz mam zielone ściany i tapetę na jednej . Znacie jakieś fajne wzory tapet ? I ładne delikatne kolory ścian.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Ekspert Dekoral

~Ekspert Dekoral

Witaj!

Ważne, żeby odcień farby komponował się z grafiką ścienną i jej nie przytłaczał. Tapeta zawsze gra pierwsze skrzypce w aranżacji, więc najlepiej jest ce ować w delikatne i jasne barwy. Na chwilę obecną mogę Ci zaproponować takie kolory jak: koronkowy róż, jedwabny popiel, naturalna bawełna. Wszystko zależy jednak od kolorystyki w której utrzymana jest tapeta. Pamiętaj – spójność i harmonia przede wszystkim! W razie pytań pisz – chętnie doradzę. ;)

Pozdrawiam serdecznie,
Ekspert Dekoral

~Martha34

~Martha34

Nie wiem co Ci sie podoba, ale sama ostatnio przeglądałam sobie wzory tapet i bardzo podobają mi się wzory tropikalne. Zastanawiałam się ostatnio czy nie puścić sobie takiej tapety na ścianę w łazience.
Jeśli szukasz inspiracji polecam odwiedzić
Pinterest
Homebook
Ewentualnie sklepy meblowe, bo często w ich aranżacjach można znaleźć sporo ciekawych pomysłów.
Zerknij sobie tutaj:
https://sofy24.pl/7-sofy-klasyczne - w sklepie można dostac ładne klasyczne sofy, w tym Chesterfield.