Skocz do zawartości
Forum

Inspiracja przed remontem


Gość kadziej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ekspert Dekoral

Witaj!

Ważne, żeby odcień farby komponował się z grafiką ścienną i jej nie przytłaczał. Tapeta zawsze gra pierwsze skrzypce w aranżacji, więc najlepiej jest ce ować w delikatne i jasne barwy. Na chwilę obecną mogę Ci zaproponować takie kolory jak: koronkowy róż, jedwabny popiel, naturalna bawełna. Wszystko zależy jednak od kolorystyki w której utrzymana jest tapeta. Pamiętaj – spójność i harmonia przede wszystkim! W razie pytań pisz – chętnie doradzę. ;)

Pozdrawiam serdecznie,
Ekspert Dekoral

Odnośnik do komentarza
Gość Martha34

Nie wiem co Ci sie podoba, ale sama ostatnio przeglądałam sobie wzory tapet i bardzo podobają mi się wzory tropikalne. Zastanawiałam się ostatnio czy nie puścić sobie takiej tapety na ścianę w łazience.
Jeśli szukasz inspiracji polecam odwiedzić
Pinterest
Homebook
Ewentualnie sklepy meblowe, bo często w ich aranżacjach można znaleźć sporo ciekawych pomysłów.
Zerknij sobie tutaj:
https://sofy24.pl/7-sofy-klasyczne - w sklepie można dostac ładne klasyczne sofy, w tym Chesterfield.

Odnośnik do komentarza
Gość helenkaa

Kocham remonty tylko nie lubię po nich sprzątać. Ale efekt końcowy jest tego wart. My wybieramy łazienkę i posiłkujemy się stroną Tubądzin. Jak macie w planach robić łazienkę to tu jest tyle realizacji i pomysłów że głowa pęka. Już sama nie wiem czego chcę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...