Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić żeby mama mi wybaczyla?


Gość kaminskak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaminskak

Hej. Mam ważne pytanie. Nie wiem już co mam robić. Od jakiegoś czasu zdarzało mi się kraść rodzicom pieniądze. I to nie były małe sumy. Czasem po 100 zl nawet. Mama mi zawsze wybaczala, bo obiecałam że się zmienię. Teraz znowu mi się to zdarzyło, ale tym razemm nie chciałam jej ukraść tylko oddać na następny dzień, chciałam tylko pożyczyć bo zabrakło mi kilkunastu zlotych, ale bałam się mamie powiedzieć. I zanim je zwróciłam to mama już to zauważyła. Próbowałam jej wytłumaczyć, ale ona mnie już nienawidzi, nie chce mnie znać. A ja naprawdę nie chciałam jej tych pieniędzy ukraść, nawet o tym nie pomyślałam, już nie jestem taka jak dawniej. Mama nie chce mnie już znać i nie wiem co robić. Proszę pomóżcie mi jak najszybciej. Naprawdę żałuję tego co robiłam wcześniej i tego co stało się teraz, zwłaszcza że zawsze miałam dobre relacje głównie z mamą. Co zrobić by kolejny raz mi wybaczyla i zaufala. ;((((

Odnośnik do komentarza

Skoro chciałaś pożyczyć to dlaczego nie powiedzialas o tym mamie?Takie "pożczyczanie" bez czyjejś zgody to też kradzież.Nie dziwię sie Twojej mamie,ze jest zła.Na pewno jest jej przykro,że ma corke złodziejke.Przeproś jeszcze raz,kup mamie coś ładnego albo ugotuj fajną kolacje I przestań podbierać jej pieniądze .Kiedy zobaczy,ze juz nie kradniesz to na pewno z czasem ci wybaczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...