Skocz do zawartości
Forum

Jaki stonowany kolor?


Gość kakta

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wymyśliłam i bardzo ładnie to wygląda,malowanie sufitu i dwóch ścian na jeden pastelowy kolor,jasny,łagodny i niejaskrawy,np.biały,lekko piaskowy,itp,a dwie pozostałe na kolor inny i ciemniejszy, choć równie dobrze może być kolor pastelowy ale innej pasującej barwy.
Ładnie wygląda chyba ,najlepiej w sypialni biały+dwie ściany niebieskie ,ładnie komponuje z ciemnymi meblami.
W salonie można sufit i dwie ściany mogą być np.piaskowe ,dwie pozostałe pomarańczowe ,też pasuje do ciemnych mebli ,jak i jaśniejszych,
a jeśli miałby być biały,to ja bym sufit i dwie ściany pomalowała na biało ,a dwie ,które bardziej narażone są na zabrudzenia ,np.pomarańczowy ,w zależności od wystroju ,z tym ,że to wcale nie muszą być całe ściany,ja np.łączenie kolorów zrobiłam na linii okna i drzwi ,z tym ,że kolor ciemniejszy obejmuje u mnie mniejszą powierzchnię ścian,
bo tak mi pasowało.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Pomieszczenia na biało to się malowało lata temu, teraz już się tego nie robi. Raczej stosuje się nowoczesne połączenia różnych kolorów, również z tapetami. Aranżacje już nie wieją nudą. Biały to faktycznie szpital ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...