Forum Dom

Pokój dziewczyny - 15 lat

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Ekspert Dekoral

~Ekspert Dekoral

Witaj! Kolor wpływa na nastrój. Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór kolorów aranżując każde wnętrze. W wieku 15 lat precyzują się już po woli zainteresowania i pasje. Warto zwrócić na to uwagę i przygotować coś co sprawi córce wielką radość :) Np. plakaty, grafiki, czy np. ściany w ulubionym kolorze. Podpytaj córkę, o ulubione barwy i wzory. :)
Pytasz jakie kolory wybrać? Wszystko oczywiście zależy od dodatków i mebli w pokoju córki.
Przygotowałam jednak małą podpowiedź: są dwa sposoby łączenia barw: 1. Kontrastowo: np. aksamitny burgund/muślinowy turkus, czerwień flamenco/lawendowy welwet. 2. Komplementarnie: np. satynowy wrzos/batystowy fiolet, karmelowy zamsz/ odwaga. Pamiętaj, że jasne kolory sprawdzą się idealnie przy małych, ciemnych pomieszczeniach, a ciemne i wyraziste przy większych, z lepszym dostępem do światła dziennego. Mam nadzieję, że Cię zainspirowałam. :)

~ozonowa

~ozonowa

Wprawdzie nie jest to już maleństwo, ale dla zdrowotności mogę polecić wybieranie spośród kolorów Magnata Pokój Dziecka. Bardzo dobra, ekologiczna farba, bez zawartości okropnego formaledehydu. :)

~murat

~murat

Z tego co czytałam to z tą farbą Magnata chodzi o to że ona redukuje formaldehyd unoszący się w powietrzu z mebli czy paneli , a nie że nie ma go w sobie.