Forum Dom

używacie zamienników do drukarki?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~januszkami

~januszkami

tak, zdecydowanie polecam, odkąd moja drukarka skończyla te tusze co są dodawane to przerzucilem się na zamienniki, Actisy są niezastąpione i niedrogie

karoool900

karoool900

Ja używam. Zamiennik kosztuje około 20 zł, a oryginalny 300-400 zł. wybór jest bardzo prosty, jednak zamienniki mają to do siebie że często zostawiają paski na kartce po drukowaniu, jakieś ślady, cienie. Nie wygląda to zbyt estetycznie. Jeśli potrzebny jest schludnie wyglądający dokument, to niestety na zamienniku będzie o taki ciężko

188760 karoool900 Mężczyzna, 27 lat, Poznań
~januszkami

~januszkami

myślę że to kwestia zamiennika, na pewno sa lepsze i gorsze, nie kupuję tych po 2-3 złote bo nie wierzę że będą dobre, za moje Actis płacę po 15 zł za szt, gdzie oryginał koło 60 zł, nie widze żeby zostawiały cienie czy paski

emilka8866

emilka8866

Nie widziałam zamienników po 2-3 zł. Może to kwestia modelu drukarki/firmy. Ale jeśli oryginały do mojej drukarki kosztowałyby 60 zł to bym się nie bawiła w zamienniki.

188759 emilka8866 Kobieta, 31 lat, Warszawa
~januszkami

~januszkami

60 zł za sztukę to dla mnie zdecydownie za dużo, za tą kasę mogę sobe kupić komplet zamienników, na komplet oryginałów ponad 200 zł trzeba wydać, wolę się jednak bawić w zamienniki

~kosmok

~kosmok

gdzie najlepiej kupować zamienniki? Szukałem trochę stacjonarnie i nie ma za dużego wyboru, jakie marki polecacie?

~oelfrk

~oelfrk

używam zamienników od paru lat, drukarka wciąż działa a czasami zdarza mi się dłużej na niej nie drukować, czasami ryzę w parę dni, jestem zadowolony z zamienników Actis

makarka

makarka

też sie muszę rozejrzeć za drukarką do biura i koniecznie to musi być coś na zamienniki

197127 makarka Kobieta, 30 lat, Lublin
~marekos

~marekos

niedawno kupiliśmy laserówkę brothera, bez koloru bo w sumie i tak w nim nic nie drukowaliśmy, teraz szukamy zamienników i sporo osób chwali te actisy, trzeba będzie się przekonać samemu jakie są