Forum Dom

Materac na bóle stawów

Kamila_kl

Kamila_kl

Jakie materace są dobre kiedy ma się problemy ze stawami, tak aby dobrze podeprzeć ciało i aby nie nadwyrężać w nocy mięśni, ale aby jak najbardziej wypocząć.?

189383 kamila-kl Kobieta, 32 lata, Szczecin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

anna_za

anna_za

najlepiej po prostu poszukać takich materacy, które opisywane są jako rekomendowane dla osób mających problemy z kręgosłupem. wtedy taki materac ma przede wszystkim podpierać kręgosłup, ale jednocześnie dawać odpocząć mięśniom. i musi mieć dobrą wentylacje.

189617 anna-za Kobieta, 35 lat, Zielona Góra
Kamila_kl

Kamila_kl

a jakiś trop więcej? Jest jakiś producent co specjalizuje się w takich materacach?

anna_za

anna_za

Nie wiem czy specjalizuje, ale na pewno serie prozdrowotne ma hilding, piankowe lub sprężynowe bo tutaj też jest kwestia osobosta, co kto woli.

Kamila_kl

Kamila_kl

ok sprawdzę sobie , a ty wiesz tak skądś czy jakiś z hildinga masz?

anna_za

anna_za

dokładnie nazwy nie pamiętam, bo ja jeszcze nie mam kupionego. ale ja zdecydowanie wolę sprężynowe. z prozdrowotnych hilding na 2 lub 3 modele.

anna_za

anna_za

Fandango, Makarena, Pasodoble. Ja raczej w kierunku Makarena bo twardszu jest i cenowo najtańszy z tych trzech.

~goscc

~goscc

no makarena to bardzo dobry wybór, nie tylko jeżeli chodzi o cenę, ale i o wygodę. Bardzo dobry materac dla osób mających problemy zarówno z kręgosłupem jak i ze stawami.