Forum Dom

drukarka

~drenak

~drenak

Poradźcie jakaś tanią drukarkę której użytkowanie nie będzie drogie, więc koniecznie muszą byćz amienniki

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~tomcion

~tomcion

nie napisałeś czy ma być atramentowa czy laserowa i ile możesz wydać, dobre sa brothery, łatwo znaleźć do nich zamienniki, ja mam model j105 i drukuję na actisach, nic nie zasycha i jakość podoba jak oryginalne

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Korzystam z urządzenia wielofunkcyjnego HP DeskJet 3635 Ink Advantage. Na razie nie narzekam. Jest OK.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 31 lat, Lublin
~tomcion

~tomcion

A jak z zamiennikami do tego modelu?? HP ostatnio robiło spore problemy, zablokowali korzystanie z zamienników a jednek oryginalne tusze są dosyć drogie do tych urządzeń

wacek 10

wacek 10

Poszukaj actisow, do większośc modeli są i ja nie miałem nigdy z nimi problemu, zawsze działały, nic się nie rozmazywało

181373 wacek-10 Mężczyzna, 41 lat, zarzecze
~nonuom

~nonuom

szukam drukarki do domowego drukowania, drukuję różniei raz przez tydzień nic a czasami po kilkadziesiąt stron dziennie, zależy mi żeb y urządzenie miało wifi

~marpiii

~marpiii

nonuom - w twoim wypadku lepsza będzie laserówka, potrzebujesz kolorowego wydruku? jak nie to pomysl o brotherze np. hl 1120 albo hp p1102w, do obydwu znajdziesz tanie zamienniki

~baananana

~baananana

też polecam tego HP, do swojego kupuję zamienniki Actis albo Active Jet, chociaż częściej te pierwsze

~draxbx

~draxbx

I jak z tymi zamiennikami? Nie zasychają, nie rozmazuą się? Starczają na tyle co oryginały?

~baananana

~baananana

Nie zauważyłem żeby mi się te actisy jakoś rozmazywały czy coś, jakość wydruku jest jak najbardziej ok

~dchropas

~dchropas

jakie polecacie drukarki laserowe? Szukam czegoś do dużej ilości wydruków

~markowicaza

~markowicaza

mam brothera Brother HL-1210WE, fajna i dużo nie kosztowała, zamienniki łatwo znaleźć, szukaj actisó albo active jetów