Forum Dom

jakie ogrzewanie?

~brysa

~brysa

Niedawno przeprowadzilam się do domu po dziadkach, czeka nas wiec wymiana ogrzeania na coś bardziej wspolczesnego, zastanawiamy sie nad piecem na pellet, ktos posiada i powie jak sie sprawdza?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Mariusz83

~Mariusz83

Czy Pellet jest na tyle wydajny by stosować go jako paliwo grzewcze w domu jednorodzinnym?

~BartoszC

~BartoszC

Czy ten lepszy pellet różni się mocno cenowo od gorszego?

~rakdo

~rakdo

nie wiem jak z cenami ale ja kupuję lave , jak tylko zakupiłem piec to ten pellet kupuję i jesem zadowolony, dużo popiołu nie zostaje, ja sobie przez internet zamawiam większą ilość i trzymam worki w suchym miejscu, spokojnie przez sezon wytrzymują

~Marfeu

~Marfeu

Musi być wysokokaloryczny wtedy się dobrze pali, i na dłużej wystarcza.

~Norbertn

~Norbertn

Nigdy tak tego nie przeliczałem, wiem tylko że mi średnio na sezon grzewczy idzie z 3,5 do 4 ton pelletu ale takiego dobrego, palę olimpem .

~AntekB

~AntekB

Czy duża różnica jest w kaloryczności między olimpem a lavą?

~e.rzecznikstelmet

~e.rzecznikstelmet

~AntekB
Czy duża różnica jest w kaloryczności między olimpem a lavą?

Pellet Lava oraz Olimp posiadają zbliżoną kaloryczność, tj. pomiędzy 16,5-19,0 MJ/kg i są one produkowane z wyłącznie sprawdzonych materiałów.

~Orki

~Orki

U mnie lepiej kocioł chodzi na olimpie. Jednak od czasu do czasu przepalam lavą , dla urozmaicenia.

~Michaszko

~Michaszko

Dla mnie istotnym ułatwieniem przy zakupie pelletu jest możliwość zamówienia go przez internet. W tym celu korzystam ze strony www.epellety.pl

martynaly1991

martynaly1991

Kocioł na pelety to przede wszystkim wygoda , szczególnie nowej generacji , same się rozpalają i gasną . Można je zaprogramować i nie trzeba się martwić dokładaniem do ognia . Zapewnia czystość w kotłowni , nie zanieczyszcza powietrza . Warto jednak kupować wysoko kaloryczny pellet .

--

Metformina cena jest niezmienna tylko na stronie tej apteki, więcej opinii na ten temat można sprawdzić u mnie na blogu.

185543 martynaly1991 Kobieta, 26 lat, Stargard
~onixxx

~onixxx

Który pellet jest najlepszy? Słyszałem ze stelmet jest dobry, w wakacje zmieniamy piec i myslałem zeby już teraz zrobić zapas pelletu, może bedzie taniej, a łatwo się przechowuje?