Forum Dom

Meble dla niemowlaka

~RavGri

~RavGri

Witam mam pytanie czy możecie polecici jakieś meble do pokoju dla niemowlaka ??

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~malinaK

~malinaK

Ja lubię te z ikei, ludzie narzekają ale to zależy co się kupuje, jak te najtańsze no to nie dziwota ze słabe jakościowo, polecam serię stuva, meble można dokupić, wymienić kolory frontów jak dziecko podrośnie i się kolory znudzą, fajna sprawa, a sa praktyczne i wygodne bardzo:)

~kiraL

~kiraL

meble do pokoju dziecka powinny byc jak najbardziej funkcjonalne dla was - wiadomo ze na poczatku spedzali bedziecie najwiecej czasu przy maluchu, wiec pomyslcie nie tylko o przewijakach, ale tez o jakims wygodnym fotelu czy naroznniku. szafki i komody powinny byc w miare zgrabne, ale i odpowiednio dlugie, abyscie mogli wylozyc na nich wszystkie akcesoria, ale tez abyscie nie obijali sie o kanty po nocy ;p ja meble kupuje zawsze a salonie agata bo sa naprawde solidne i tak naprawde w przeroznych formatach czy odcieniach

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Nie wiem, czy warto kupować meble stricte "dla niemowlaka". Kupując meble, myślałabym szerzej i po prostu kupiłabym dla dziecka, by służyły dłużej. Wiadomo przewijak, łóżeczko, ok. Ale z czasem te sprzęty pójdą out, a komoda czy szafka mogą zostać.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin
~Kladka

~Kladka

Dla niemowlaka fajnym pomysłem jest łóżko parterowe typu kojec. Mam coś podobnego z lanomeble. Dziecko ma w nim dużo miejsca i może się w nim bawić bez możliwości jego samodzielnego opuszczenia.