Skocz do zawartości
Forum

Remont kuchni-płytki


lilia526

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was, razem z moim chłopakiem będziemy robić remont kuchni. Kolory ścian wspólnie wybraliśmy jednak pojawił się spór między nami o płytki :D Przeglądaliśmy wczoraj wiele ofert i propozycji i natrafiliśmy się na sklep.paradyz. i obojgu Nam spodobał się ten wzór, ale nigdy nie zamawialiśmy z tej firmy.Czy ktoś z Was zamawiał kiedyś z tej strony? Z góry dziękuję i pozdrawiam, Lila :)

Odnośnik do komentarza

~p. i em.
My na ścianę chcemy zamiast płytek panele dekoracyjne.Już wstępnie w voxie wybrałam wzór, a na podłogę zamiast kafli albo drewno egzotyczne, albo podłogę Lico.

Drewno jest w modzie jednak z doświadczenia wiem że jest mniej trwałe, o panelach już nie wspominając...

Odnośnik do komentarza

Typowo w kwestii remontu to nie pomogę ale jeśli stoicie przed wyborem sprzętu i wyposażenia do kuchni to ja zamawiam ostatnio ze strony ceneo i jest sprawdzona to może też spróbujcie https://www.ceneo.pl/Lodowki/p:Whirlpool.htm i inne sprzęty tam mają z porównywarka cenową także na pewno znajdziecie coś pasującego. A co myślicie żeby na ścianie zamontować panele?

Odnośnik do komentarza

Paradyż to dobra polska firma, mozesz spokojnie kupować jej płytki. Inne dobre firmy jakie warto wziac pod uwagę to

Opoczno

Tubądzin

Vives

Jak równiez LImone ( firma moze nie taka znana ale ma płytki bardzo dobrej klasy)

Dobrze jest poszukać płytek również w sklepach internetowych. Płaci sie tam za wysyłke ale cena na metrze jest zwykle nawet o kilkadziesiąt złotych mniejsza, tak wiec koniecznie porównajcie sobie z tym co zaproponowali Wam w sklepach stacjonarnych. Spory wybór płytek jak również i drobniejszego wyposażenia do łazienki znajdziecie tutaj https://home100.pl/

Edytowane przez zdenka
Odnośnik do komentarza
Gość KlaudiaKeks

Zrobic remont w dzisiejszych czasach to nie lada wyzwanie. Po pierwsze to znalezienie sprawdzonej ekipy graniczy praktycznie z cudem. Wiekszosc ma zajete terminy rok do przodu. Pozostaje czekac, planujac wszystko z duzym wyprzedzeniem. Z drugiej strony to tez plus bo mozemy zorganizowac wiecej srodkow finansowych co przelozy sie na wyzsza jakosc wykonczenia naszego wnterza. Dzieki takiemu podejsciu bedziemy zadowoleni przez dlugie lata z naszej iwnestycji ? W poszukiwaniu inspiracji jak podejsc do tematu proponuje zajrzec na strony wiekszych producentow np. Paradyz - https://www.paradyz.com/inspiracje/kuchnia-w-stylu-boho Pozwoli to poszerzyc swoje horyzonty odnosnie tego co jest aktualnie na topie.

Odnośnik do komentarza
Gość Marysia87

Moim zdaniem najważniejsze jest planowanie w perspektywie długoterminowej. Szukanie "oszczędności" nie wyjdzie nam na dobre bo wcześniej czy później dadzą o sobie znać. Wiele razy spotkałam się z ludźmi którzy żałowali tego, że nie dopłacili do płytek ceramicznych jakie na prawdę im się podobały. Niestety to może prowadzić jedynie do kolejnego remontu po dość krótkim czasie co równa się dodatkowym kosztom.

Pytanie jakie warto sobie zadać to gdzie tak właściwie szukać największego wyboru? Często w marketach budowlanych jest niby duży wybór tylko większość produktów jest bardzo podobna do siebie. Starajmy się szukać czegoś bardziej oryginalnego. Zawsze można przejrzeć kolekcję takich firm jak tubądzin - http://viverto.pl/tubadzin-9/ ponieważ oferują nowoczesną gammę produktów do ponadczasowych łazienek.

Odnośnik do komentarza

Remontując kuchnię, wybrałam meble wykonane indywidualnie, a nie sieciowe – mój wybór padł na firmę Fraktal z Warszawy. Płytki do tego wybrałam długie, prostokątne, bo mam nowoczesny wystój kuchni, na wysoki połysk. I jasne, beżowe kolory. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...