Forum Dom

Jak i w co inwestować oszczędności?

khiri

khiri

Ostatnio zaczełam intensywnie myśleć nad inwestowaniem pieniędzy, może w złoto, może w giełdę, kwotę mam raczej małą więc nieruchomości odpadają. Czy wy inwestujecie gdzieś swoje pieniądze?Gdzie?

141457 khiri Kobieta, 32 lata, Łódź

Odpowiedzi znajdują się poniżej

sylwia4012

sylwia4012

Inwestycje bardziej ryzykowne, typu giełda, forex, są dla tych, którzy na finansach dobrze się znają. Ja bym odkładała na lokacie (zarobisz mniej, ale niemal pewnie), albo w srebro inwestycyjne - to od zawsze przynosi mniejsze lub większe zyski. Od ręki srebrne monety czy sztabki kupisz .... znają się na tym, co robią, doradzą, wyjaśnią co i jak.

112546 sylwia4012 Kobieta, 39 lat, kielce
mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Myślę, że warto inwestować w złoto, no i w nieruchomości, ale do drugiej opcji potrzeba większej ilości gotówki.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 31 lat, Lublin
~Henryk Kłosek

~Henryk Kłosek

Według mnie inwestycja w złoto lub srebro jest całkiem sensownym pomysłem, patrząc na niepewne czasu. Ja ostatnio sam przeglądałem ofertę zlota-uncja.pl i mam zamiar zainwestować w jakas małą sztabkę lub monetę.

amberus

amberus

Nie do końca prawda że musowo posiadać większą ilość kasy. Popatrzcie na 4filar, tanio i bezpiecznie. Inwestycje można zacząć już od 30 zł. Mam wybrane konkretne i znane od dawna ... I tak jak w biznesie zaczynamy od małej inwestycji i stosując reinwestycję [ % składany ] dochodzimy do solidnych wpływów. Decydującym tu czynnikiem jest wysokość wkładu oraz czas. Polecam poczytać, na pewno warto. Oczywiście pomagam we wszystkim za darmo.

131161 amberus Mężczyzna, 58 lat, Rypin
~merlin

~merlin

Bo najlepiej najpierw zacząć od złota, jak się rozkręci to wtedy w nieruchomości, ja mam taki plan w krakowie kamienica nova albo kamienica perlowa będą dobrą inwestycją, czytałem o tym ludzie napływają do dużych miast, chcą w nich mieszkać, ładnie mieszkać, widzą duże perspektywy.

aleksandrace

aleksandrace

Ja tez staram się odłożyć jakieś oszczędności. Bardzo dobry temat!

194857 aleksandrace Kobieta, 22 lata, Świnoujście
Jagna87125

Jagna87125

Myslę, że w miarę bezpiecznym polem na inwestycje są nieruchomości, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością.

196869 jagna87125 Mężczyzna, 29 lat, Kraków