Forum Dom

Jak i w co inwestować oszczędności?

khiri

khiri

Ostatnio zaczełam intensywnie myśleć nad inwestowaniem pieniędzy, może w złoto, może w giełdę, kwotę mam raczej małą więc nieruchomości odpadają. Czy wy inwestujecie gdzieś swoje pieniądze?Gdzie?

141457 khiri Kobieta, 32 lata, Łódź

Odpowiedzi znajdują się poniżej

sylwia4012

sylwia4012

Inwestycje bardziej ryzykowne, typu giełda, forex, są dla tych, którzy na finansach dobrze się znają. Ja bym odkładała na lokacie (zarobisz mniej, ale niemal pewnie), albo w srebro inwestycyjne - to od zawsze przynosi mniejsze lub większe zyski. Od ręki srebrne monety czy sztabki kupisz .... znają się na tym, co robią, doradzą, wyjaśnią co i jak.

112546 sylwia4012 Kobieta, 39 lat, kielce
mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Myślę, że warto inwestować w złoto, no i w nieruchomości, ale do drugiej opcji potrzeba większej ilości gotówki.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 31 lat, Lublin
~Henryk Kłosek

~Henryk Kłosek

Według mnie inwestycja w złoto lub srebro jest całkiem sensownym pomysłem, patrząc na niepewne czasu. Ja ostatnio sam przeglądałem ofertę zlota-uncja.pl i mam zamiar zainwestować w jakas małą sztabkę lub monetę.

amberus

amberus

Nie do końca prawda że musowo posiadać większą ilość kasy. Popatrzcie na 4filar, tanio i bezpiecznie. Inwestycje można zacząć już od 30 zł. Mam wybrane konkretne i znane od dawna ... I tak jak w biznesie zaczynamy od małej inwestycji i stosując reinwestycję [ % składany ] dochodzimy do solidnych wpływów. Decydującym tu czynnikiem jest wysokość wkładu oraz czas. Polecam poczytać, na pewno warto. Oczywiście pomagam we wszystkim za darmo.

131161 amberus Mężczyzna, 58 lat, Rypin
~merlin

~merlin

Bo najlepiej najpierw zacząć od złota, jak się rozkręci to wtedy w nieruchomości, ja mam taki plan w krakowie kamienica nova albo kamienica perlowa będą dobrą inwestycją, czytałem o tym ludzie napływają do dużych miast, chcą w nich mieszkać, ładnie mieszkać, widzą duże perspektywy.

amberus

amberus

Zajmuję się inwestowaniem od pewnego czasu. [ utrzymuję się z tego ] Czyli wiem co i jak. Można zacząć inwestycje już od 5 $ wzwyż - dowolnie. Każdej osobie konkretnie zainteresowanym tym tematem odpowiem na wszelkie pytania oraz dokładnie pokarzę co i jak. Wystarczy się skontaktować przez skayp - janubers1 Zapraszam Janusz

131161 amberus Mężczyzna, 58 lat, Rypin
~Androida

~Androida

Jak nie wiez w co i jak inwestować, zostaw to specjalistom. Ja zaufałam Bralczykowi z zarabiajmy.pl on moje oszczędności zamienia w złoto, zarabiam. To jest specjalista, który wie, czy można ryzykować, czy nie. Nikt mu nie płaci za sprzedawanie konkretnych usług, orientuje się dobrze i jest rzetelnym człowiekiem

annom

annom wpis edytowany

Monety, nikt o nich nie wspomniał.Kolekcjonowanie monet: http;//inwestycje.mennica.com.pl/produkty-kolekcjonerskie/monety/zestawy/jest obok lokat, akcji, funduszy inwestycyjnych, czy nieruchomości sposobem na zainwestowanie dodatkowych środków pieniężnych. Lokowanie kapitału w numizmaty jest również możliwe dla osób dysponujących mniejszymi zasobami gotówki i to chyba jedna z większych zalet!

120067 annom Kobieta, 34 lata, warszawa
liliaaa

liliaaa

A nie lepiej jak się na tym człowiek nie zna poradzić się specjalisty?Po to oni właśńie są i napewno znają się lepiej niż my bo siedzą w tym całe dnie. Ja mam kolesia, który zajmuje mi się finansami 604405464 ja się na tym znam mało a on już wie czego ja oczekuję i jakie mam możliwości.

161672 liliaaa Kobieta, 37 lat, gdynia
gossok

gossok

Rzeczywiście jeśli się nie znamy za dobrze na tematyce oszczędzania czy inwestowania to dobrze jest udać się do fachowca i tu polecam takiego co ma kilka firm w swojej ofercie bo rzeczywiście wybierze coś co będzie nam odpowiadało i będzie dopasowane do naszych potrzeb i możliwości. Ja mam produkt http;//pkoubezpieczenia.pl/ufk/ A ubezpieczeniowy fundusz kapitałowy to nic innego jak część składowa ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym

156618 gossok Kobieta, 39 lat, Toruń