Skocz do zawartości
Forum

Płytki do salonu


Gerry

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio żona uparła się, że trzeba coś zmienić w mieszkanku-a jak ona tak mówi, to znaczy, że będzie mi wiercić dziurę w brzuchu, żeby zrobić remont. Nie pomyliłem się ani trochę-tak też się stało, a padło na zmianę podłogo w salonie. i tutaj kolejne zaskoczenie, bo uparła się na tego typu płytki wenge-natural-gres-szkl- ja może nie jestem specjalistą od aranżacji wnętrz, ale wydaje mi się, że to może odbierać salonowi trochę uroku, bo jednak przyzwyczajony jestem, że płytki kładzie się w holu, łazience, kuchni. Chociaż muszę też oddać, że kilka razy odwiedziliśmy parę osób, które miały położone płytki w salonie i wyglądało, to całkiem przyzwoicie, tylko że ja tłumacze to sobie tym, że nasz salon jest mniejszy, więc nie będzie tego efektu. Znając jednak życie, żona postawi na swoim, bo potrafi być bardzo namolna. Dlatego chciałem Was zapytać, jak to jest jeżeli nie mam ogrzewania podłogowego? Czy w takim przypadku mocno daje od podłogi? Ewentualnie co zrobić, żeby nie czuć od niej chłodu?

Odnośnik do komentarza

Pod płytki (niezależnie jakie) ZAWSZE daje się podłogówkę! Mam małą łazienkę (raptem 5 m płytki na podłodze) i nie ma podłogówki a ciągnie w pi..u więc lepiej się nie zastanawiać jak będzie w pomieszczeniu nawet 2 razy większym (a sądzę że jest jeszcze większy). Każda osoba mająca płytki a nie ma podłogówki zawsze narzeka! I nie ma na to rady, bo nawet dywan czy chodnik niewiele zdziałają. No ale jak żona w gorącej wodzie kąpana... Jeśli po remoncie to czekaj już na następny remont (oczywiście zmiana płytek w salonie) bo sądzę że niebawem jej się odpodobają...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...