Forum Dom

Jaka własna działalność?

kendinen

kendinen

Macie jakieś pomysły na własną działalność gospodarczą? Dużo szukałam i obecnie niestety jestem bezrobotna, ale w urzędzie pracy powiedzieli mi że mogę poszukać sobie firm oferujących kursy, a urząd mi to opłaci. Zastanawiałam się nad kursami fryzjerskimi, szczególnie zwróciło moją uwagę beauty for you, gdzie mają szkolenia z przedłużania włosów. Czy myślicie, że warto skorzystać? Chyba teraz każda kobieta chce ładnie wyglądać i może miałabym szansę wreszcie mieć przyzwoite zajęcie :)

139828 kendinen Kobieta, 34 lata, kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

beata orynka

beata orynka

a myslałaś o franczyzie? mam taki pomysł żeby wejść we franczyze Ecomyjni. Akurat coś dla mnie. Dają maszyny parowe na start, pomagają pozyskać dotację, kredyt. To mi się wydaje dobry pomysł na pierwszy biznes. Tu poczytaj- www.maszynyparowe.com

148880 beata-orynka Kobieta, 46 lat, łódź
Adamila021

Adamila021

Może cukernia lub piekarnia?
Jest to bardzo wdzięczmy biznes,
a jeżeli lubisz piec to będzie CI dużo radości przynosił.
Do otwarcia potrzebny jest jedynie lokal,
pracownicy i hurtownia cukiernicza

187150 adamila021 Kobieta, 23 lata, Katowice
mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Najlepiej pójść w kierunku swoich zainteresowań - co lubisz i potrafisz robić. Trudno, żeby ktoś zakładał cukiernię i piekarnię, jak nie ma o pieczeniu bladego pojęcia i w ogóle temat go nie kręci. Nawet jeśli sam nie musi robić tego ciasta na bułki, to dobrze, żeby miał motywację i impuls do reklamowania i rozwijania interesu. A jak rozwijać biznes, jak się człowiek nie zna na branży i nie ma o niej kompletnie pojęcia? Kieruj się zatem swoimi zainteresowaniami, pasjami, uwzględniając swoje umiejętności. Pozdrawiam!

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 31 lat, Lublin
aleksandrace

aleksandrace

Własna działalność to dobry pomysł, jeżeli tylko jesteśmy odpowiedzialni i gotowi wziąć na siebie większość pracy, przynajmniej na początku rozkręcania biznesu.

194857 aleksandrace Kobieta, 22 lata, Świnoujście