Forum Dom

Gdzie kupić funkcjonalny parasol ogrodowy?

~krystynar

~krystynar

Chce rozejrzeć się za parasolem ogrodowym, tylko takim z łamanym kijkiem, jeśli wiecie o co mi chodzi, by można było zmieniać jego ustawienie. Dostałam kiedyś taki parasol od rodziców jednak już się zniszczył i chciałabym kupić inny dobrej jakości. Gdzie warto zajrzeć?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~jadzia44

~jadzia44

Tak wiem o co Ci mniej więcej chodzi. Sama mam taki parasol w swoim ogrodzie.
Zamawiałam w sieci. Tutaj masz adres sklepu , w którym kupowałam:
www.meble.ogrodowe.net/parasole - mają tam bardzo duży wybór tak więc pewnie powinnaś znaleźć coś na czym Ci zależy.
Ja mam taki niewielki parasol ( w zupełności mi wystarczy):
http://www.meble.ogrodowe.net/userFiles/shop/items/img/3545/parasol_restauracyjny_sunline_III_250-33380-s.jpeg

~Sesan

~Sesan

Ja bym Ci polecał zwyczajnie Agata Home :) tam są takie zreczy w dobrej cenie ;) pozdr

~filemonica

~filemonica

o ja też lubię dodatki z agata home, mają bardzo fajne rzeczy i do tego w super cenach.

~Kapako

~Kapako

To jest w tym wszystkim fajne, że takimi niewielkimi rzeczami mozna zmienić fajnie dom, mieszkanie :) bardzo różne rzeczy można tam znaleźć

~filemonica

~filemonica

tak naprawdę dodatki potrafią stworzyć fajne wnętrze, więc ja zawsze co jakiś czas staram się wymieniać dodatki w domu, bo skoro są takie tanie jak w agacie to tym bardziej nie mam oporó przed wymianą.

~reneka

~reneka

Ja mam dodatki sezonowe ;) uwielbiam je zmieniać, nudziłabym się we wnętrzu, które ciągle jest takie samo.
Jeśli chodzi o agatę to mają fajne latarenki, lampki i świeczniki :)

~filemonica

~filemonica

ja też lubię od czasu do czasu zmieniać dodatki w mieszkaniu, uważam, że nawet drobną zmianą można zupełnie inaczej zaaranżować wnętrze.

MarcinPon

MarcinPon

Jeśli chodzi o parasole ogrodowe to warto wziąć pod uwagę to co do zaoferowania ma Perfecta. Znajomy robił u nich zakupy i jest bardzo z nich zadowolony, więc warto sprawdzić. Sam nie twierdzę, że bezwzględnie polecam, bo osobiście do czynienia nie miałem, ale rzucić okiem zawsze można :)

210420 marcinpon Mężczyzna, 30 lat, Łódź