Skocz do zawartości
Forum

Jaki materac do sypialni?


Gość younglady

Rekomendowane odpowiedzi

Gość younglady
Jestem właśnie na etapie kupna nowego łóżka i materaca. O ile łóżko to najmniejszy problem, bo wybiorę sobie sama to co mi się najbardziej podoba, o tyle na materacach się w ogóle nie znam a potrzebuję coś naprawdę wygodnego.
Odnośnik do komentarza
Moja mama śpi na materacu kokosowym. Kiedyś ja się na nim przespałam i muszę powiedzieć, że jest bardzo twardy, ale jednocześnie wygodny. Koszt tych materaców jest większy niż piankowych i sprężynowych, ale może zainwestuj. Podobno super to działa na kręgosłup.
Odnośnik do komentarza
ja mam z ikei i jest super. a ogladalam i przymierzalam sie do tych drogich, tych na "s", nie pamietam jak ta firma się nazywa. ale zwykły ikeowski jednak wygrał. mam go 2 lata i jestem bardzo zadowolona. tylko polecam lateksowy a nie sprężynowy.
Odnośnik do komentarza
no właśnie te materace z Ikei jakoś mi nie odpowiadały...te tanie były niewygodne, te wygodne były drogie, dlatego kupiłam materac kieszeniowy Adara na meblopol.net i bardzo sobie go chwale...jest bosko wygodny, dzięki niemu przez cały dzień najchętniej nie wychodziłabym z łóżka ;)
Odnośnik do komentarza
Gość pati_kinia

Nie jestem do końca pewna czy materac z Ikei jest najlepszym wyborem... Chyba jednak to jest taka rzecz na którą wolę wydać więcej, ale mieć pewność, że nie będę budzić się z bólami kręgosłupa. Chociaż sama cena nie jest wyznacznikiem spokojnego snu: "Nie zawsze niska cena oznacza produkt gorszej jakości. Na komfort spania istotny wpływ ma rodzaj zastosowanych materiałow takich jak: pianka poliuretanowa, lateks czy sprężyny. Zapytajmy o certyfikaty na materiały użyte przy produkcji materaca. Materac wykonany ze złej jakości produktów odbije się na komforcie snu i jego trwałości." c.d.

Odnośnik do komentarza
Gość Wodzionka
Zakup materaca to chyba dość indywidualna sprawa. Ja np. nie wyobrażam sobie snu na miękkim materacu. Najlepszym rozwiązaniem będzie przejść się do sklepu i położyć na każdym, ale sugeruje unikać sieciówek - tanie są kiepskiej jakości, dobre są piekielnie drogie jak już ktoś wyżej napisał. Naprawdę w dobrych cenach i bez spadku jakości towaru można znaleźć w małych firmach które się w tym specjalizują. Poszukaj w sieci, ja kupiłam w comfortbe bo mają siedzibę tuż pod moim domem a przy tym dużo atrakcyjniejsze ceny niż Ikea, materac służy na razie rok i ma się nie źle.
Odnośnik do komentarza
Gość dzoana01

W takim razie nie kupuj najtańszego ale zakup coś porządnego. Może i jest to droższe ale przynajmniej będziesz cieszyła się czymś na lata... Jak sama piszesz chcesz kupić sobie coś dobrego tak więc jestem zdania,ze nie ma co oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Gość Jowitla

Jaki materac polecacie przy silnych bólach kręgosłupa?? Zastanawiam się nad kupnem, ale nie mam bladego pojęcia co wybrać i jakie parametry powinien mieć dokładnie spełnione. Coś czytałam o hildingu, sleepmed, ale nie wiem czy będą wystarczająco dobre? Wydają się całkiem niezłe, z tym że nie mam aż tak dużej wiedzy na ten temat. Doradźcie coś...

Odnośnik do komentarza
Gość Jagnienia

Materace wodne dalej sprzedają, aczkolwiek one nie są dobre dla kręgosłupa, wręcz przeciwnie. Jeżeli chcesz wstawać wypoczęty/-a, to zainwestuj w dobrej jakości materac np. termoelastyczny albo wysokoelastyczny Comfortbe.

Odnośnik do komentarza
Gość Dariusz44

Wydaje mi sie, że jeśli chcesz się porządnie wyspać to najlepszym wyborem będzie materac piankowy. W ART MEDIC VISCOTHERAPY taki materac z pianką 85g/m3 możesz kupić już za około 2.000 nie jak w innych sklepach za 10.000. Wydaje mi się, że to bardzo korzystna oferta, tym bardziej, że dostajesz u nich aż 15 lat gwarancji na zakupiony materac co raczej nie zdarza się często! Moim zdaniem oferta tego sklepu jest na prawdę warta uwagi, tym bardziej jeśli zależy Ci na solidnym materacu na lata

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...