Skocz do zawartości
Forum

Okna - drewniane czy plastikowe?


Gość Aleksandrowska

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam plastikowe, ale to starocie już dość spore i teraz zastanawiamy się czy w przyszłym roku nie zrobimy wymieniany na drewniane, właśnie też ze względów estetycznych, bo domek z częściową elewacją drewnianą i okna w takim materiale ładnie by wyglądały.
Na razie zorientowaliśmy się co i jak na stronie Sokółki - to właśnie polski producent, a oni mają u siebie ciekawy wizualizer okien i też nam się to podoba. No ale jeszcze trochę funduszy musimy zebrać.

Odnośnik do komentarza

Ja mam plastikowe i nie zżółkły po zimie. W sumie mam je już cztery lata i nadal świetnie wyglądają :) A jakie firany/zasłony macie w oknach? Ja do tej pory miałam szare zasłony z beżowym paskiem na dole ale chcę je wymienić na verticale. Zasłony już mi się trochę znudziły a firan i rolet nie chcę mieć bo mają je wszyscy moi sąsiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Drewniane to widzę jakaś nowa moda by wyciągnąć kasę od klientów. Jak kogoś stać to wiadomo może sobie pozwolić, ale ogólnie plastiki są najlepsze, bo zapewniają ciepło i nie żółkną o zimie. Jakoś przez tyle lat tego nie zauważyłem.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...