Skocz do zawartości
Forum

Naturalne środki do czyszczenia w domu


Gość malwina82

Rekomendowane odpowiedzi

Znam, znam i część wykorzystałam. Prosto, czysto i bezpiecznie. A Ula jest w Pytaniu na śniadanie.
Z ekologicznych środków, przetestowane w domu - środki z serii Lilys Eco. Nie wszystkie przypadły mi do gustu, może zbyt dużo oczekiwałam, ale część a dokładnie - płyn do prania, do podłóg i koncentrat płyn do mycia.
Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
Ja się czasem zastanawiam nad skorzystaniem z usług firmy sprzątającej. Co jak co, ale ta jak oni to chyba nie posprząta nikt ;) Zwłaszcza, że np Błyszczy ma swoje środki czystości, więc nie muszę się o nic martwić ;p
Odnośnik do komentarza
Ale czy firma stosuje naturalne środki? Temat jest o domowych sposobach jak uniknąć chemii w domu ale i okroić wydatki na nią. Taka soda jest w cenie powiedzmy super środka czyszczącego, co to się raz przeciera, a starcza na dłużej. A opis poszczególnych produktów Lily's Eco Clean - wiecejnizeko.pl. I polecam też Ulę Pedantulę. Poza tym w tych zagranicznych programach o sprzątaniu domu zawsze te babki sprzątają za pomocą sody i octu.
Odnośnik do komentarza
Gość Daria Saska

Coś w tym jest, że im bardziej dany środek naszpikowany jest chemią tym bardziej, może uczulić. No im większy skład tym gorzej ooo ;) W każdym razie co do naturalnych środków to ja np. czyściłam kabinę wodą z octem. Ale noo, niewygodne to trochę dla mnie i tak niezbyt przyjemnie pachnie. Aczkolwiek dobrze czyści. Ale znalazłam taki sklep gdzie można kupić takie środki https://www.maxdrogeria.pl/frosch-m1583

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...