Skocz do zawartości
Forum

Fototapeta w sypialni


Gość viktoria83

Rekomendowane odpowiedzi

Gość viktoria83
Witam

Co sądzicie o fototapecie w małej sypialni - 3m x 2.5m. Mamy tam łózko 160cm, i małą komodę. Wypatrzyłam sobie taką fototapetę demur.pl/inspiracje/magia_oswietlenia bo wydaje mi się że dałą by złudzenie powiększenia. Chce ją przykleić nie tak jak w tym projekcie za łóżkiem tylko obok.

Co sądzicie o niej? nie jest zbyt ciemna do takiej sypialni?
Odnośnik do komentarza
Chciałabym coś zmienić w swojej sypialni. Myślałam może o jakimś obrazie albo właśnie fototapecie :) Podobają mi się abstrakcje, wzory albo przepiękne krajobrazy :) Co sądzicie o jakiejś plaży i oceanie? Poradźcie coś. Może ktoś już kiedyś coś takiego stosował. Jakie efekty? :) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Może masz rację. Szukam jakiegoś sposobu, aby moja sypialnia wyglądała oryginalnie. Widziałam u znajomych fajny ogromny obraz przedstawiający Times Square. Nawet nawet to się prezentuje. Masz jakieś sposoby albo pomysły? Moja sypialnia jest standardowa, nawet powiedziałabym, że nudna ciemne łóżko, białe ściany i szafa w rogu z ciuchami. Trochę smutno ...
Odnośnik do komentarza
Gość LittleStar
Racja, obrazki typu plaża, góry, jeziorko itd. mogą się szybko opatrzyć, ja tak przynajmniej mam np. z tapetą na komputerze:)
Malenka82, myślisz o jednej dużej fototapecie na cała ścianę, mniejszej na część czy może dwóch mniejszych? Rozumiem, że Twoja sypialnia nie jest za duża?
Odnośnik do komentarza
Gość LittleStar
Malenka82 napisał/a:
Myślałam o jednej dużej fototapecie na ścianę. Sypialnia nie jest za duża. Chciałabym ja optycznie powiększyć, dlatego bardzo podoba mi się pomysł, który wstawiła viktoria83 ;)


Rzeczywiście ten obrazek za łóżkiem jest świetny, wrażenie prowadzącej gdzieś drogi..doskonałe. Ale może zamiast fototapety lepszy byłby właśnie obraz. Chyba jest to praktyczniejsze wyjście.
Odnośnik do komentarza
Obraz na pewno jest bezpieczniejszą opcją, w tej kwestii, że jak się po prostu znudzi to można go zdjąć albo wymienić na inny, a z tapetą już więcej zachodu ;/ Może rzeczywiście pomyślę o obrazie :) Macie jakieś propozycje? Pzdr....
Odnośnik do komentarza
Gość LittleStar
No właśnie, obraz możesz zawsze zmienić np. poprzez ramę, powiesić w innym miejscu. Ostatecznie sprzedać na jakiejś aukcji czy innym tego typu portalu. Przynajmniej część wydatku się wtedy zwróci. To, co będziesz miała na ścianie to tak naprawdę tylko Twoja decyzja, no i jeszcze Twoich domowników. Warto rozważyć wszystkie plusy i minusy. Powodzenia w doborze dekoracji.
Odnośnik do komentarza
Przeglądam właśnie bardzo ciekawe fototapety i plakaty na www.dekoruj.pl :) Pomyślałam, że zaryzykuje i walnę sobie na ścianę coś szalonego :P A co tam... :P Mam jeszcze parę miesięcy bo w październiku robię remont. Coś na pewno wybiorę. Buziaki ;) A Wy piszcie czy też coś takiego zastosowaliście w swoim mieszkaniu i jak to wygląda.
Odnośnik do komentarza
Moja ciocia wyremontowała ostatnio swoją kuchnie i zdecydowała się na użycie fototapety. Ściany zostały pomalowane a biało, ale fototapeta biegnąca przez ich środek sprawiła, że pomieszczenie wyglądało zupełnie inaczej niż przed remontem.
Odnośnik do komentarza
viktoria83 napisał/a:
Witam

Co sądzicie o fototapecie w małej sypialni - 3m x 2.5m. Mamy tam łózko 160cm, i małą komodę. Wypatrzyłam sobie taką fototapetę demur.pl/inspiracje/magia_oswietlenia bo wydaje mi się że dałą by złudzenie powiększenia. Chce ją przykleić nie tak jak w tym projekcie za łóżkiem tylko obok.

Co sądzicie o niej? nie jest zbyt ciemna do takiej sypialni?


Mi sie wydaje ze wyglada super

Chyba taka chce miec niedlugo w mojej sypialni
Odnośnik do komentarza
Mnie się chyba fototapeta nie podoba jednak ale każdy ma swój gust więc mogę tylko doradzić abyś weszła sobie tutaj: www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-porady/jak-urzadzic-sypialnie,ik7.html i tam są pomysły z fototapetą i nie tylko. Może znajdziesz coś dla siebie ja swój dom urzadzałam bardzo długo bo wiedzialam,że jest to na kilka dobrych lat więc przeanalizuj sobie dobrze, zrób jakąś wizualizację abyś była pewna:) Powodzenia
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...