Forum Dom

Prezenty świąteczne

~PosterPlate

~PosterPlate

Witam wszystkich,

Nieubłaganie nadchodzą święta a wraz nimi odwieczny problem prezentów. Czy macie swoje sprawdzone pomysły?

Co najczęściej wybieracie na prezent dla swoich bliskich kiedy nie macie pojęcia co kupić? Prezenty "dla domu" są dobrym pomysłem?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~dzorczq

~dzorczq

Tak, mam ;-) Co rok inny zestaw. Mój facet kocha kosmetyki z wyższej półki, ale nie zawsze ma na nie kasę. Dlatego, to ja je mu kupuję ;-)

~PosterPlate

~PosterPlate

A co powiecie na takie prezenty? Podobają wam się takie blachy na ścianę?

~verimma

~verimma

ja w tym roku mam wyjątkową wenę, jeśli chodzi o prezenty ;) I już dla każdego praktycznie coś wymyśliłam :D raczej będa to prezenty dla przyjemności z domieszką praktyczności ;)
~atletka

~atletka

Verimma, pochwal się, co tam wymyśliłaś :> Ja w weekend ide na zakupy, ale lista pomysłów jest jeszcze uboga... :(
~Mirabellka

~Mirabellka

To ja chciałabym zrobić rodzinie prezent, i zabrać ich na swięta do Kołobrzegu.

~marianka76

~marianka76

My postanowiliśmy poskładać się z rodzeństwem na wyciskarkę do soków.

~MagiQ

~MagiQ

Moja rodzina jest raczej przewidywalna i łatwo wybrać dla nich prezenty. Zwykle kupujemy sobie książki i słodkości marki Monbana :)

~miniulka911

~miniulka911

Ja na świeta w tym roku wyjątkowo szybko znalazłam prezenty:) moi rodzice dostaną ode mnie stół i krzesła do jadalni, bo urządzają dom i stwierdziłam, że przyda im się małą pomoc:) Dla pozostałych mam perfumy, kosmetyki, książki i sweterki:) Rodzinę mam dość dużą i miałam spory problem z wyborem prezentów ale mam nadzieję, że każdy będzie zadowolony.

~baton

~baton

W tym roku sprawiłem mojej żonie prezent, z którego była zadowolona. Kupiłem jej do kuchni filtry Dafi, do oczyszczania wody. Tak się ucieszyła, że rzuciła mi się na szyję i krzyknęła, że mnie kocha:bigrazz: ...potem testowaliśmy jak działają i faktycznie - widać różnicę.
Poza filtrem dostała jeszcze trochę kosmetyków i bilet do kina. Jutro idziemy na film,a po filmie kto wie ;)
~nataliapstryk

~nataliapstryk

Ja najczęściej wybieram prezenty ze strony allinside.pl. Ponieważ rzeczy tam są nie tylko modne, ale także dobre jakościowo i tanie, a co dla mnie również jest ważne :D
~nataliapstryk

~nataliapstryk

zgadzam się, zakupy świąteczne nie są prostym wyborem.. Ja zazwyczaj swoje prezenty kupuję na stronce allinside, moi solenizanci są z nich bardzo zadowoleni :D
~nataliapstryk

~nataliapstryk

Ja swoim bliskim kupiłam mase prezentów. Ukochanemu sprawiłam sweterek, koszule, słuchawki bezprzewodowe, spinki do mankietu, natomiast małym pociechom ubranka, zabawki interaktywne. Bardzo dużo kupiłam, wszystko zamówiłam na stronie allinside.pl, ze względu na jakość, a także cenę
~marcinoyer

~marcinoyer

Jak zwykle temat prezentów to temat rzeka i duży wydatek
alojza

alojza

W tym roku po raz kolejny staniemy przed wyborem co komu i za ile kupić? Niestety ja nie mam żadnego pomysłu na ten rok,mogę wydać do 100 zł na drobiazg dla dziewczynki,polecicie coś?

112252 alojza Kobieta, 38 lat, warszawa
~BAtat

~BAtat

100 zł to wcale nie tak mało kasy.na pewno da sie za taką sumke coś fajnego kupić

laurette

laurette

Ja stawiam czesto na perfumy i biżuterię. To taka klasyka która zachwyci chyba każdego a przy tym to prezent gustowny i elegancki.
Poza tym rzeczy "do domu" tez sie sprawdzają,tak sadze. To taki neutralny prezent gdy nie wiadomo co kupić.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 24 lata, Kraków
mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Prezenty "dla domu" są na pewno praktyczne, chociaż wolę robić (i dostawać też) takie osobiste. Rzeczy dla domu to taki prezent dla wszystkich i w sumie dla nikogo. Często takie prezenty robiłam mamie, ale z perspektywy czasu widzę, że to nie było do końca przemyślane. Ramka na zdjęcia, salaterka, nowa patelnia - owszem, fajne. Ale zdecydowanie bardziej cieszy coś osobistego, z czego można skorzystać indywidualnie - perfumy, kosmetyki, biżuteria, jakiś fajny ciuszek...

PS. Sama nie mam w tym roku pomysłów na prezenty :/

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin
BERBEC

BERBEC

Prezenty to bardzo indywidualna sprawa Tak na prawdę to cieszymy się z każdego otrzymanego prezentu bo lubimy je po prostu dostawać.Jeżeli można coś doradzić to tylko tyle że powinno to być coś praktycznego,coś o czym dana osoba marzyła,coś co chciała kupić ale było jej szkoda kasy na to wydać i tak dalej i tak dalej.Pozdrawiam i życzę dużo prezentów od MIKOŁAJA

170805 berbec Kobieta, 21 lat, łódź
~digi

~digi

wszystkie prezenty mam zakupione, mamie kupiłam termoloki babyliss, lubi dbać o siebie, zawsze pamięta o ułożeniu fryzury i myślę że się ucieszy z takiego ułatwienia, bo do tej pory kręciła włosy lokówką, termoloki mam identyczne sama i są świetne, szybko się nagrzewają i efekt dają bardzo naturalny