Skocz do zawartości
Forum

Prezenty świąteczne


Gość PosterPlate

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PosterPlate
Witam wszystkich,

Nieubłaganie nadchodzą święta a wraz nimi odwieczny problem prezentów. Czy macie swoje sprawdzone pomysły?

Co najczęściej wybieracie na prezent dla swoich bliskich kiedy nie macie pojęcia co kupić? Prezenty "dla domu" są dobrym pomysłem?
Odnośnik do komentarza
Gość miniulka911

Ja na świeta w tym roku wyjątkowo szybko znalazłam prezenty:) moi rodzice dostaną ode mnie stół i krzesła do jadalni, bo urządzają dom i stwierdziłam, że przyda im się małą pomoc:) Dla pozostałych mam perfumy, kosmetyki, książki i sweterki:) Rodzinę mam dość dużą i miałam spory problem z wyborem prezentów ale mam nadzieję, że każdy będzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
W tym roku sprawiłem mojej żonie prezent, z którego była zadowolona. Kupiłem jej do kuchni filtry Dafi, do oczyszczania wody. Tak się ucieszyła, że rzuciła mi się na szyję i krzyknęła, że mnie kocha:bigrazz: ...potem testowaliśmy jak działają i faktycznie - widać różnicę.
Poza filtrem dostała jeszcze trochę kosmetyków i bilet do kina. Jutro idziemy na film,a po filmie kto wie ;)
Odnośnik do komentarza
Gość nataliapstryk
Ja swoim bliskim kupiłam mase prezentów. Ukochanemu sprawiłam sweterek, koszule, słuchawki bezprzewodowe, spinki do mankietu, natomiast małym pociechom ubranka, zabawki interaktywne. Bardzo dużo kupiłam, wszystko zamówiłam na stronie allinside.pl, ze względu na jakość, a także cenę
Odnośnik do komentarza

Ja stawiam czesto na perfumy i biżuterię. To taka klasyka która zachwyci chyba każdego a przy tym to prezent gustowny i elegancki.
Poza tym rzeczy "do domu" tez sie sprawdzają,tak sadze. To taki neutralny prezent gdy nie wiadomo co kupić.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Prezenty "dla domu" są na pewno praktyczne, chociaż wolę robić (i dostawać też) takie osobiste. Rzeczy dla domu to taki prezent dla wszystkich i w sumie dla nikogo. Często takie prezenty robiłam mamie, ale z perspektywy czasu widzę, że to nie było do końca przemyślane. Ramka na zdjęcia, salaterka, nowa patelnia - owszem, fajne. Ale zdecydowanie bardziej cieszy coś osobistego, z czego można skorzystać indywidualnie - perfumy, kosmetyki, biżuteria, jakiś fajny ciuszek...

PS. Sama nie mam w tym roku pomysłów na prezenty :/

Odnośnik do komentarza

Prezenty to bardzo indywidualna sprawa Tak na prawdę to cieszymy się z każdego otrzymanego prezentu bo lubimy je po prostu dostawać.Jeżeli można coś doradzić to tylko tyle że powinno to być coś praktycznego,coś o czym dana osoba marzyła,coś co chciała kupić ale było jej szkoda kasy na to wydać i tak dalej i tak dalej.Pozdrawiam i życzę dużo prezentów od MIKOŁAJA

Odnośnik do komentarza

wszystkie prezenty mam zakupione, mamie kupiłam termoloki babyliss, lubi dbać o siebie, zawsze pamięta o ułożeniu fryzury i myślę że się ucieszy z takiego ułatwienia, bo do tej pory kręciła włosy lokówką, termoloki mam identyczne sama i są świetne, szybko się nagrzewają i efekt dają bardzo naturalny

Odnośnik do komentarza

No właśnie sama w tym roku wyjątkowo wcześnie kupiłam prezenty bo zaczełam kupować już miesiąc temu. Ale jestem bardzo zadowolona bo wszystko mam juz za soba i nie musze się stresować czy mam już dla kogoś prezent. Było to dla mnie wygodniejsze.
Dodam, że wiekszość prezentow w tym roku zamówiłam na tej stronie:
https://www.megakoszulki.pl

postanowiłam pobawić się trochę w projektowanie i zaprojketowałam dla rodziny kubeczki z napisami i koszulki.

Odnośnik do komentarza

Jestem tego samego zdania .. trafic z dobrym prezentem jest czasami do ciezko. W sumie to ja sam czesto potrafie isc na latwizne poniewaz nie mam czasu na zakupy .. badz tez nie mam pomyslu. Wtedy jak najbardziej sprawdza sie danie pieniedzy w kopercie :) Natomiast w tym roku zostalem dosc mocno, pozytywnie zaskoczony przez moja dziewczyne. Postanowila mi kupic balsamy do brody ( mowa o https://afterbarber.pl/kategoria-produktu/broda-i-wasy/balsamy-broda-i-wasy/ ) tylko najciekawsze jest to ze sam nie zaczalem jej zapuszczac. Dowiedzialem sie przy okazji iz w jej oczach wygladalbym bardzo mesko z takim dlugim zarostem wiec podjalem wyzwanie i zaczynam od zaraz :) Prezenty z pewnoscia sie przydadza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...