Forum Dom

maszyna do szycia

~Shaggy

~Shaggy

Słuchajcie można jeszcze gdzieś dostać maszynę do szycia, taką do domowego użytku, dobre jakości i w ogóle niezbyt drogą ale porządną? Chciałabym móc sobie na własną rękę robić jakieś poprawki, ale nie wiem gdzie szukać tego sprzętu teraz.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~nataliapstryk

~nataliapstryk

Na allinside.pl znajdziesz dobrą maszynę do szycia. Moja siostrzenica kupiła tam swojej mamie na imieniny :D był to prezent trafiony, gdyż chciała bardzo dobrą maszynę do szycia
~Caffinka

~Caffinka

Nie wiem czemu ale mnie sie taka maszyna do szycie kojarzy zawsze z babcią. Z tego co pamietam to zazwyczaj ludzie starsi zajmowali sie takimi rzeczami, chociaż teraz bardzo znane ręcznie szyte sukienki, koce, czy pluszaki.

~Ollag

~Ollag

Stare maszyny są piękne i można je przerobić np. na stolik. Niestety na ich sprzedaży dziś się nie zarobi :/
~tatiana

~tatiana

Ja niestety nie umiem szyć, ale moja babcia robi to idealnie. Ma 70 lat i dalej coś tworzy :)
nonci

nonci

Pomyślałby kto, że maszyny do szycia wyszły z użycia i można je spotkać już tylko w muzeach. A przecież takie urządzenia są dostępne w większości sklepów z RTV/AGD, włącznie z supermarketami, o internecie nie wspominając :P

132715 nonci Mężczyzna, 35 lat, Nowa Wola
Karolina_Sk

Karolina_Sk

Ja szyję (czy też może bardziej próbuję szyć) na starym łuczniku dziadka, generalnie nie narzekam, choć wybór ściegów ubogi. Zaczęła mi jednak chodzić po głowie myśl o zmianie maszyny, niestety na razie bez dużego nakladu. Co myślicie na temat maszyny, która pojawia się w MINERVA Next 363D (spotkałam na jej temat dużo pozytywnych opinii)? - https://www.ceneo.pl/57512868#crid=176812&pid=16720

202783 karolina-sk Mężczyzna, 36 lat, Krakow
~KasiaNovak

~KasiaNovak

Ja od kilku miesięcy szyję na Minerva 141 - jest bardzo cicha. Polecam ją w 100%. Wcześniej szyłam na niemieckiej staruszce Modenie - bardzo, bardzo głośnej - ale nawet jej praca nie obudziła mojej córki śpiącej za ścianą (teraz ma prawie 16 miesięcy). Warto przed zakupem odwiedzić kilka sklepów i poprosić sprzedawcę o pokazanie na co daną maszynę stać

~onkaY

~onkaY

Starą maszynę do szycia najlepiej przerobić na maszynę do lewatyw.