Skocz do zawartości
Forum

Blender czy mikser??


Gość tatarak

Rekomendowane odpowiedzi

Co waszym zdaniem bardziej przyda się w kuchni?? Czy blender, czy może mikser??
właśnie, stoję nad takim wyborem i nie wiem, co mam wybrać, co mi się bardziej przyda. Wiadomo, mikser ma więcej funkcji ale blender znowu jest mniejszy i łatwiej go przechowywać.
a wy co myślicie ??
Odnośnik do komentarza

Nie masz chyba az tak małej i slepej kuchni, żeby nie mieć miejscówki na mikser, prawda?
Blender owszem, przydaje się, ale to nie to samo co mikser. Mikser jest o wiele bardziej praktyczny.
My mamy w domu takiego Boscha Działa idealnie no i cista po miksowaniu w nim wychodza wyśmienite :)
Co o nim sadzisz?

Odnośnik do komentarza
o jejku jejku teraz to ja już nic nie wiem mam straszny mętlik w głowie. I już sama nie wiem. Może macie rację, że lepiej byłoby się zaopatrzyć w mikser????
Tylko teraz się pojawia znowu pytanie.
jaki??
jak macie jakieś propozycję to piszcie.
Bo jestem coraz bardziej przekonana co do tego, żeby jednak wybrać mikser.
Odnośnik do komentarza

Ja sobie radzę z blenderem. Mam też co prawda stary przedpotopowy mikser od mojej mamy, który chyba pamięta jeszcze czasy babci, ale używam go rzadko. Ma po prostu fajne motylki, które dobrze ubijają na przykład bitą śmietanę. Natomiast na co dzień (zupy, koktajle, sosy) blender boscha. Świetny jest, bardzo sobie cenię i nie wyobrażam kuchni bez tego sprzętu

Odnośnik do komentarza
Gość sycylijska_oliwka
Zdecydowanie mikser. Ma taką samą nakładkę jak blender, a oprócz tego kilka innych przydatnych w kuchni funkcji. Dla mnie wybór jest oczywisty - mikser. :) Podpiszę się pod innymi osobami, szkoda kasy na blender..miłego dnia .:)
Odnośnik do komentarza
pewnie, że mikser jest lepszy..jeżeli kupisz blender to będzie on częściej stał po prostu i się kurzył, a z miksera będziesz o wiele częściej korzystać, jedynym argumentem faktycznie jest różnica w wielkości, ale praktyczność wydaje mi się ważniejsza ;)
Odnośnik do komentarza
a ja uważam, że najlepiej będzie jednak zainwestować w robota kuchennego bo jednak , ma on najwięcej funkcji , można go wykorzystać do wielu prac kuchennych i ułatwić sobie gotowanie ja bym polecała Robot BOSCH MUM 4675 EU, można go dostać w dobrej cenie w sklepie medialux
Odnośnik do komentarza
Zależy po co ma ci służyć. Ja kupiłam najpierw mikser bo myślałam że ma taką funkcję jak blender również ale potem okazało się że jest mi całkowicie nie przydatny. Teraz kupiłam blender - który pozwala zrobić wspaniałe soki, drinki, zupy itp.
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie blender ! Jest o wiele bardziej wygodny i mobilny. Możesz go włożyć praktycznie do każdej miski w domu i dzięki temu nie ogranicza Cię mała miska miksera. Poza tym jest o wiele łatwiejszy w czyszczeniu. Ja posiadam blender firmy Philips i sprawia się bardzo dobrze ;) Poza tym większość produktów na rynku posiada przeróżne dodatki, różne końcówki więc na pewno będizesz zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Gość okulinka
Ja mam mikser z blenderem i to jest chyba najwygodniejsze i najlepsze rozwiązanie :) Mikser przydaje się osobom, które pieką dużo ciast, blender z kolei przydaje się do robienia zup-kremów oraz kiedy ma się małe dziecko w domu ;-)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...