Skocz do zawartości
Forum

Stylowe gadżety do domu


Gość younglady

Rekomendowane odpowiedzi

Gość younglady
Macie jakieś swoje ulubione przedmioty, które nadają waszym wnętrzom fajnego charakteru i wyglądu? Mogą być te funkcjonalne, albo te mniej użyteczne. Po prostu takie Wasze ulubione, które Wam się podobają? Albo jakieś ulubione sklepy gdzie takie rzeczy można dostać? Ja jestem gadżeciarą i lubię różne fajne rzeczy, np. do kuchni takie śliczne filiżanki: www.myin.pl/akcesoria_kuchenne/filizanki albo jeszcze fajniejsze otwieracze do butelek: www.myin.pl/akcesoria_kuchenne/otwieracze_do_butelek
Pokazujcie swoje ulubione gadżety :)
Odnośnik do komentarza
Ja staram się nie wchodzić w posiadanie zbędnych przedmiotów i kupuję raczej te praktyczne. Lubię ułatwienia w kuchni, więc mam dużo kuchennych sprzętów. Na przykład toster, opiekacz, ekspres, ostatnio na redcoon.pl kupiłam też taki blender brauna. Zresztą większość sprzętów tam kupiłam, jest duży wybór nie trzeba za nimi jeździć.
Odnośnik do komentarza
takie dodatki tworzą niesamowity klimat. Ale mnie najbardziej podoba się to, że rzeczy codziennego użytku mogą stać się super dodatkami do mieszkania poprzez swój designerski wygląd. Mnie strasznie podobają rzeczy, które pokazała younglady. Boskie są po prostu boskie, w tym sklepie jest mnóstwo fajnych rzeczy;)
Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
a co myślicie o takiej szafce - regale?? nawet nie wiem jak to nazwać, zastanawiam się, czy nie wsadzić czegoś takiego do salonu, zamiast typowych meblościanek ;) mam większy pokój niż ten tutaj na zdjęciach ;p podoba mi się to i bardzo poważnie o tym myślę ...
Odnośnik do komentarza
Każdy bez wyjątku? Dobre sobie. :) Zgadzam się, bardzo przydatna rzecz przy organizacji kuchni jednak patrząc na ceny i sytuację, nie każdego stać. Sporo takich rzeczy do wnętrza szafek kuchennych i nie tylko, znajdziesz w hurtowniach komandora - głównie z Hettich. Ale jeśli mówimy o gadżetach to raczej widziałabym tu fikuśne sprzęty kuchenne a nie elementy mebli.
Odnośnik do komentarza
a ja lubię rózne nowe rozwiązania, alternatywne do tych pospolitych. np ostatnio zachwycilam sie swiecami led-owymi:) mysle, ze to calkiem fajna i stylowa dekoracja. swietne sa takze fototapety, choruje teraz na taka, ale chcialabym miec wlasne zdjecie, a nie takie komercyjne
Odnośnik do komentarza
ja oststnio szaleje na punkcie produktów które się pojawiają na storepedia.pl :D bo oni mają tam takie szybkie promocje, rzeczy są nawet 70% tańsze a kupujesz oryginalne i w 100% markowe produkty. Teraz strasznie mi się tam podobają te plakaty jakby na starej kartce ze słownika sa zwietrzęta. Cudownie to wygląda :)
Odnośnik do komentarza
Gość miniulka911

Ja uwielbiam stylowe rzeczy do domu:) Ostatnio upatrzyłam sobie piękny stół i po nowym roku mam zamiar go kupić;) Będzie to mój pierwszy zakup do domu w nowym roku :) Dokupię do niego jakieś ładne pasujące krzesła i być może przemaluję ściany. Trochę zmian się przyda:)

Odnośnik do komentarza
Gość niewidzialnijakmy

Moim zdaniem obciach - jestem zwolenniczką tylko i wyłącznie świeżych kwiatów. Mi w oko wpadły lampiony, a dokładnie ten lampion wiszący, który znalazłam na Homebook.pl. Jedyną przeszkodą jest tu cena - mój partner nie zgadza się na tak kosztowny gadżet do domu. Ale sądzę, że w końcu uda mi się go przekonać.

http://img.shmbk.pl/rimgspr/11650785_max_900_1200_dla-domu-dekoracje-lampiony-lampion-wiszacy.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość JustynkaS

Skoro mowa o takich przydatnych rzeczach w kuchni to z pewnością warto także zainwestować w dobry sprzęt AGD - taka maszynka do mięsa camry 4810  https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_4810 to moim zdaniem dobry wybór. Szybko przygotujemy w niej mięso czy to do spaghetti ,do zapiekanek czy do kotletów. Maszynka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów jak stal nierdzewna oraz jest bardzo wydajna. To dobra inwestycja. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...