Skocz do zawartości
Forum

Sprzęty do zabudowy czy wolnostojące?


Gość matrioszka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość matrioszka
No właśnie! Jak myślicie: co jest lepszym rozwiązaniem? Z jednej strony do zabudowy lepiej prezentują się estetycznie i lepiej się je sprząta. Wolnostojące za to w każdym momencie można przestawić i zmienić wystrój. Zatem co byście polecali? Może jeszcze jakieś wady lub zalety widzicie?
Odnośnik do komentarza
Gość karramba

Wolnostojące lodówki są mobilne raczej tylko z nazwy. Przecież tego i tak nie da się ot tak przesunąć, czy przestawić. O pralkach nie wspominając. Także nie przesadzałabym z tymi możliwościami przestawiania ;)

Odnośnik do komentarza
Gość zarrakh
oooo... ale numer :P to ja widziałam kawałek tego pokazu mody :) ale nie wiedziałam, że to była premiera lodówki :)
faktycznie ślicznie wygląda. takiego dzieła sztuki to by było żal przykrywać czymkolwiek.
ja jednak preferuję większość rzeczy wolnostojących. sądzę, że do zabudowy najbardziej się nadają mniejsze sprzęty, typu mikrofala, piekarnik, zmywarka itd. z pralką bym się bała drgań - do zabudowy chyba jest potrzebna jakaś specjalna konstrukcja mebla :confused:
Odnośnik do komentarza

Super tez piękna, taka klasyczna bez szaleństw, nie to co lodówka LG, która nie dość, że czerwona, to jeszcze ma motyw kwiatu nadrukowany na cały przedni panel i błyszczy się kryształkami Swarovskiego. Nie wiem czy wiecie, gdzie projektanci zaproponowali trzymanie takiej lodówki?...nawet w salonie lub sypialni...:D

Odnośnik do komentarza
Świetnie wygląda :D Muszę przyznać, że dość nowatorskie podejście, ale nie razi... Według mnie będzie rewelacyjnym rozwiązaniem do aneksów kuchennych :D Bo nie będzie szpecić salonu ;)
A teraz warto ją kupić, widziałam w sklepie info, że teraz dają na nią 5 lat gwarancji :D Opłacalne...
Odnośnik do komentarza
Gość martynka89
Bardzo mi sie podobają te lodówki nowe, aż szkoda ich zabudowywać. Ale myśle, że jak ktoś chciałby mieć tak klasycznie urządzony dom, to jednak sprzet do zabudowy jest lepszym pomysłem. Ale ja wciąż marzę o tej czerwonej lodówce z motywem kwiatowym...
Odnośnik do komentarza
Wiadomo, że lodówka z jakimś ciekawy motywem wygląda ładnie, ale przecież bardziej chodzi o to, żeby sprzęty były funkcjonalne. Ja stawiam na jak najlepsze wykorzystanie powierzchni, dlatego jestem za zabudową. Jak będę kiedyś urządzać własną kuchnie to na pewno się na takie meble zdecyduję. Na razie widziałam bardzo zadowalające efekty u mojej siostry. Niedawno robiła remont kuchni, teraz i lodówkę i zmywarkę ma zabudowaną, zamówiła na electro.pl. Taka kuchnia wygląda bardzo czysto i elegancko, można nawet powiedzieć, że mniej jak kuchnia, a bardziej jak gustowna jadalnia.
Odnośnik do komentarza
Według mnie to zależy od indywidualnego gustu :) Ja mam zwykłe – srebrne sprzęty w kuchni i wydaje mi się, że wyglądają całkiem nieźle B) Większą uwagę, tak jak cassis, zwracam na ich funkcjonalność. Z drugiej strony – przy zabudowanych sprzętach wydaje się, że w kuchni panuje większa harmonia.
Odnośnik do komentarza
Zależy jakie komu pasują. Sprzęty do zabudowy są lepsze dla tych, którzy wola mieć kuchnię w jednym kolorze czy stylu, który sobie wybrali - ja wybrałam właśnie ta opcję i mi to odpowiada. Dużo zależy też od sprzętu, może nam się podobać, a okaże się, że dany model nie jest do zabudowy przeznaczony. Ja kupowałam ostatnio w megamedia.pl - doradzono mi jaki sprzęt opłaca się kupić i jak go zamontować.
Odnośnik do komentarza
Uważam, że niektórych sprzętów poprostu nie da się zabudować z racji tego że cały ich urok zostaje wtedy zabity.. jak można zabudować np. lodówkę side by side? albo kuchenkę mikrofalową?
przecież zabudowanie tego cudeńka to istne zabójstwo..
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
Bardziej mi się podobają sprzęty do zabudowy, po prostu zdecydowanie ładniej się komponują z całą reszta mebli. Z jednej strony faktycznie masz racje mówiąc, że jest mniejsze pole do manewru później w kwestii przestawiania mebli i zmiany wystroju ale wydaje mi się, że i tak jak już kupimy meble kuchenne to służą nam one przed dobrych kilka lat i nie zmieniamy nic z wystroju. Więc sprzęt do zabudowy jest dobry moim zdaniem :) Lepiej jak nie widać koloru zmywarki, czy też jej zwykłego plastiku z przodu :)
Odnośnik do komentarza
Gość Dorota84
angela079 napisał/a:
Uważam, że niektórych sprzętów poprostu nie da się zabudować z racji tego że cały ich urok zostaje wtedy zabity.. jak można zabudować np. lodówkę side by side? albo kuchenkę mikrofalową?
przecież zabudowanie tego cudeńka to istne zabójstwo..

boska jest, chociaż w tej chwili to by mi bardziej do salonu i mojej czerwonej kanapy pasowała niz do kuchni ;) są inne kolory?
Odnośnik do komentarza
Gość tatarak
czy wybrać do zabudowy, czy wolnostojące to już jest wybór indywidualny. Zależy wszystko od tego, jak mamy urządzoną kuchnię, czy łazienkę. Ale jeśli chodzi np. o lodówki, czy pralki taki sprzęt do zabudowy wygląda dużo lepiej takie jest moje zdanie. I zajmuje mniej miejsca;) Fajne są takie kolorowe rzeczy do domu. Widziałam też na magicznaplaneta.pl sprzęty w nietypowych aranżacjach ;) Są super;)
Odnośnik do komentarza
ciężko powiedzieć:-). Ja mam u siebie w zabudowie i mi sie podoba, ale moja teściowa robiła ostatnio kapitalny remont kuchni i zdecydowała sie na wolnostojące - też super wygląda. Choć ja jednak będę zwolenniczką zabudowy - estetyka gra u mnie dużą rolę no i lubie wszystko pod jeden kolor:-)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...