Skocz do zawartości
Forum

Jak wygladają wasze pokoje??


Gość xXxWhite_AngelxXx

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec tak. Jestem typem balaganiary wiec w pokoju za czysto to nie mam. Mam pokoj w kolorze czerwono-zielonym. Zyrandole to takie wielkie kule z papieru(nie wiem jak to sie zwie) jeden jest zielony a drugi czerwony. Zieloniutka kanapa ktora uwielbiam. Biale(szklane) szafki i biurko. Duze drewniane(biale) lozko z posciela w kolerze czerwonym zascielone czerwonym kocem. Lapka nocna na szafce nocnej. Na scianach wisza obrazy mojego wykonania(zazwyczaj kwiaty). Bialy dywan w czerwono/ zielone paski. A swoja drogo to wiecie dziewczyny bjak musialam sie natrudzic zeby wszystko do siebie pasowalo. Naszczescie mama sie nie wtracala i kupywala mi do pokoju rzeczy w takim kolorze jaki mi sie podoba:smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
Gość xXxWhite_AngelxXx
A wiesz że bardzo chetnie ;) Wiec tak mój pokój jest koloru zielonego (uwielbiam ten kolorek:smilewinkgrin: ) Posiadam bardzo dużą szafe ponieważ mam bardzo duzo ciuchów. Na środku ten szafy jest ogromne lustro żebym sie mogła przygladac odrazu heh ;] Obok szafy stoi komoda w ktorej juz nie trzymam ciuchow bo szafa jest takak duża ze mi wystarcza. Trzymam w niej kosmetyki i rozne inne rzeczy. Naprzeciwko komody stoi biurko z kompem i moimi ksiazkami do 2 gim heh (juz mam kupione). I ostatnią rzecza z mebli jest moje duże zielone łóżko. A tam oprócz mebli to obok biurka stoi wieża. Jeden z głożników stoi na szafie a drugi koło biurka z innej strony niż wierza. HHMMM co tu jeszcze?? aaaaaa mam zyrantol bardzo śmieszny koloru oczywiście żółto-zielonego. Chciałam kupić inny ale by nie pasował. I to chyba wszystko :smilewinkgrin:

Pozdrawiam I-distrust-nobody ;) I dzięki że odpisujesz na wszystkie moje tamaty ;** Bu$$ka
Odnośnik do komentarza
Ściany mojego pokoju są intensywnie zielone. Meble jasne. Pokój jest, jak ja to mówię fresh - jasno, czysto, świeżo, przyjemnie. Nie mam dywanu, aby pokój był przytulny kupiłam mięciutkie, wielki i baaardzo wygodne fotele, zadbałam także o ciepłe oświetlenie, mam żyrandol, lampę stojącą i kinkiecik - wszystko w jednym stylu, z jednej serii. W pokoju istotną rolę pełnią kwiaty cięte i doniczkowe. Z roślinami doniczkowymi po prostu żyje się zdrowiej.
Odnośnik do komentarza
ja też uwielbiam zielony! zieleń i brąz to jest to :D mój pokój co prawda ma ściany żółte, ale nie ja je wybierałam :P meble mam składane, żaden zestaw, komody ciemne starodawne, jakaś jaśniejsza szafka i jeszcze jedna ciemniejsza, szafa jesna i regał, półeczki dwie wiszące. generalnie wszystko utrzymane w klimacie drewnianym, brązach, beżach i zieleniach ;) mam obraz na ścianie salvadora dali, jakieś ususzone kwistki w wazonikach i mnóstwo świec. aha, no i przezajebisty fotel bujany wyczajony na ebay po mega niskiej cenie! :)
Odnośnik do komentarza
aniuta napisał/a:
mam obraz na ścianie salvadora dali, jakieś ususzone kwistki w wazonikach i mnóstwo świec. aha, no i przezajebisty fotel bujany wyczajony na ebay po mega niskiej cenie! :)


Uwielbiam dzieła Salvadora Dali. Co twój obraz przedstawia?
Odnośnik do komentarza
a ja mam pytanie. chcaialam przemalowac pokoj na rozowo-zolto. takie intensywne kolory, ale moja mama ciagle suszy mi leb ze te dwa kolory do siebie nie pasuja a do rozowego lepszy jest zielony. jak dla mnie zielony i rozowy razem beda wyglada sie gryzc, i ogolnie bedzie w pokoju ciemno. a wy jak myslicie ktore kolory pasuja do rozowego lepiej. nie jeste fanka tego koloru ale przynajmniej bedzie obciachowo:lol:
Odnośnik do komentarza
Prawda :)
A szczerze nie wykosztowało mnie to aż tak dużo.
Trzeba mieć troche szczęścia jednak:) ja trafiłam na pare promocji i o dziwo pokój miałam urządzony:)
Najbardziej jestem zadowolona z kołdry i łóżka jako tako.
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
teraz jestem na etapie remontu i chcę zrobić sobie pokój tematyczny a jego motywem przewodnim ma być Nowy Jork bo jestem zakochana w tym mieście. Ściany będą całe kremowe a na dwóch będzie biegł od dołu szary pas na wysokość około 60 cm. Jedna ściana będzie żółta, cytrynowa i na niej zawieszę czarno białe zdjęcie ulicy Manhattanu. Na ścianie nad łóżkiem (narazie jest cała pusta) zawieszę obok siebie trzy duże plakaty z żółtymi nowojorskimi taksówkami a na ścianie na lewo od wejścia do pokoju zrobię sobie fototapetę z czarno białymi zdjęciami z nowego jorku oczywiście :) Chcę znaleźć jeszcze taki oldschoolowy magnetofon z jakimi chodzili dawniej raperzy :) Na myin.pl znalazłam tez kilka fajnych dodatków, które mi się tam przydadzą :) No i już nie mogę się doczekać swojego nowego pokoju
Odnośnik do komentarza
A ja bardzo lubię przeróżne tekstylia. Firaneczki, zasłonki, rolety, narzuty, pledy, kotary, sukienki na krzesła. Też mam swój ulubiony sklep, który mi w dodatku szyje wszytko na wymiar, bo mają własną szwalnię. Wszytko co u nich zamówiłam jest bardzo wysokiej jakości, szyją z jakiś hiszpańskich tkanin. Polecam jeśli też lubicie takie ciepłe, przytulne wykończenia, z dekoria.pl można wynieść wiele inspiracji.
Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
mój pokój jest wrzosowy, z meblami w sumie ... różnymi, bo każdy jest z innej parafii ;p nie mam nic kompletowego ;p ale lubię mój pokój i będzie mi trochę szkoda go opuścić, gdy będę przeprowadzać się do chłopaka, gdzie zrobiliśmy intensywnie zieloną sypialnię z jasnymi meblami ;D
Odnośnik do komentarza
angelikan napisał/a:
mój pokój jest szary i nijaki i do tego mam jeszcze połamane łóżko:/


O boszz, biedna angelikan! Połamane łóżko?! Co za ekstremalne warunki! Ja mój pókój pół życia dzieliłam z siostrą, a teraz mieszkam z chłopakiem w trzypokojowym mieszkaniu po jego mamie i nie wiem za co się zabrać! :D Kończymy właśnie sypialnie, którą od roku staramy się odświeżyć i wystylizować od nowa.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...