Forum Dom

Kupujesz z internetu?

~JoannaRrr

~JoannaRrr

Chodzi mi o wszystkie rzeczy potrzebne do domu typu jedzenie, chemia i ewentualnie jakieś większe rzeczy np. agd? Zaoszczędzacie przy tym dużo swojego czasu? Ja mam dość sklepów stacjonarnych. Was też to męczy? Waham się tylko nad zakupem jedzenia, bo może przyjść coś zepsutego itp. jak myślicie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

segna

segna

Nigdy nie kupowałam żywności przez internet, natomiast sprzęty AGD owszem, to dla mnie duża oszczędność czasu i wygoda. Ale nie przesadzajmy z tym lenistwem, do sklepu po bułki chyba możemy się czasem przejść, taki krótki spacerek nikomu jeszcze nigdy nie zaszkodził.

--

http://signum.healthcare/ - prywatna opieka medyczna

131373 segna Kobieta, 31 lat, Polska
~chou1

~chou1

Jedzenia jeszcze nie kupowałam w ten sposób. Natomiast jakieś książki, telefony czy buty (ale to już tylko firmowe) owszem.

laurette

laurette

Tak zdarzylo mi sie pare rzeczy kupic ale tylko ubranie, jakies dodatki typu zegarki, torebki. co do jedzenia i jakis sprzetow to nie mialabym zaufania zeby cos kupic.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 25 lat, Kraków
amberus

amberus

Jest i jedzenie, no ale oczywiście nie mówię tu o gotowym lecz produktach. Są 2 duże firmy które dostarczają wszystko co potrzeba [ świeże] Na dodatek robiąc tam zakupy i np. polecając to innym - zarabiasz, i to do tego stopnia że ostatecznie zakupy masz za darmo + solidny dochód. A towar? O wiele lepszy i dużo tańszy.

131161 amberus Mężczyzna, 60 lat, Rypin
arielk

arielk

Ja czasami kupuję nawet jedzenie przez internet (ale głównie zagraniczne słodycze, bo wszyscy w domu uwielbiają czekoladę Studencka ;>). Ale po bułki też chadzam do sklepu.

136938 arielk Kobieta, 32 lata, Łódź
Anton08

Anton08

RTV i AGD zazwyczaj kupuję w internecie (po czym odbieram sprzęt osobiście). Żywność jako taką kupuję w sklepach stacjonarnych, ale karma dla psa wychodzi dużo taniej przez internet.

137572 anton08 Mężczyzna, 33 lata, Warszawa
Luiza87

Luiza87

Jeśli coś kupuje, to tylko rzeczy których w sklepie nie moge znalezc. Tak to musze dotknac, zobaczyc z bliska bo juz nie raz slyszalam, ze ktos sie nacioł. Ale np. przez internet zamawiałam obudowe na telefon, której w sklepach znalezc nie moglam i byla znacznie tansza niz normalnie na stoiskach.

137795 luiza87 Kobieta, 32 lata, Warszawa
mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Do domu przez Internet kupowałam wiele rzeczy: karnisze, firanki, obrusy, dywany, narzuty czy też jakieś drobniejsze bibeloty. Niejednokrotnie wychodziło taniej niż w sklepie, pomimo dodatkowych kosztów przesyłki.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 33 lata, Lublin
~morria

~morria

Również jedzenia nie kupowałam jeszcze przez internet. W takiej formie kupuję przeważnie jakieś dodatki czy elementy dekoracji. Jeżeli chodzi o meble czy sprzęt AGD, to jednak również wybieram sklepy stacjonarne.

anetamska

anetamska

No niestety wszystkiego przez internet nie da się kupić. O ile rozumiem, że ktoś np. kupuje ciuchy, zabawki, buty przez neta, to np. materiałów budowlanych nie wyobrażam sobie nie dotknąć, nie sprawdzić "naocznie" jak wyglądają... Ja kupuje w hurtowni, jest taniej niż w sklepie stacjonarnym. W moim Hebanie dostanę zazwyczaj wszystko czego potrzebuje [url]http://www.heban.net/ [/url]poleciłem tę hurtownię materiałów budowlanych już prawie wszystkim moim znajomym.

148587 anetamska Kobieta, 31 lat, Kraków
~austin

~austin

jedyne co kupuje przez internet to bilety na samolot, ja latam do barcy, teraz są tanie bilety do barcelony, nie mam zaufanego sklepu by kupować ubrania czy cokolwiek innego

janinka2

janinka2 wpis edytowany

Dodam jeszcze, że bardzo mi takie kupowanie oszczędza czasu.

161670 janinka2 Kobieta, 37 lat, kielce
~sziboja

~sziboja

ojj oszczędza i to bardzo dużo czasu, jak mamy sprawdzony sklep i wiemy co chcemy kupić to jest to kwestia kilku minut przed komputerem, ja kupuję na avans.pl najczęściej, jedynie czego nie kupuję to owoców, warzyw, mięsa

minky.pe

minky.pe

Ja wszystko kupuję w internecie, oprócz świeżego jedzenia (bo już bakalie przez internet) i ubrań, które muszą być dopasowane.

177329 minky-pe Kobieta, 33 lata, Warszawa
~honoratka123

~honoratka123

W internecie można teraz kupić właściwie wszystko,ja robię to chętnie,oszczędzam czas, energię i pieniądze,bo kupuje tylko to czego faktycznie mi potrzeba

laurette

laurette

Ososbiscie sprzetow AGD i RTV nie kupuje w internecie ale ostatnio kolezanka mi sie pochwalila,ze bardzo tanio kupila wyposazenie do kuchni. Takze jest to jakas forma oszczednosci na pewno tylko mnie nie przekonuje np co zrobic gdy przyjdzie uszkodzony sprzet? Cala masa problemow,odsyłanie,zwroty.... To jest najgorsze.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 25 lat, Kraków
~Enjenne

~Enjenne

Różnie... Czasami zamawiam przez internet, czasami kupuję stacjonarnie. Jeśli coś jest w tej samej cenie przez neta i w tej samej cenie w sklepach stacjonarnych,to wolę kupić stacjonarnie.
Kupuję stacjonarnie na przykład karmę dla psa w sklepie zoologicznym w Łodzi:
https://flogard.pl
Kiedyś kilka razy zamawiałam przez internet jednak cena wysyłki w przypadku dużego worka karmy jest wysoka, tak wieć wolę kupować stacjonarnie.

Poza tym w sklepie pracują ludzie, którzy dobrze znają się na zwierzakach tak wiec zawsze mozna liczyć na porady.

fitness_baba

fitness_baba

Hej, ja meble wypoczynkowe w stylu skandynawskim kupiłam w sklepie internetowym, https://scandicsofa.pl/. Kupiłam w nim, m.in., sofę, narożnik, łóżko. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Meble są nowoczesne, solidnie wykonane.

197378 fitness-baba Kobieta, 42 lata, Sieradz