Forum Dom

Akcesoria do samochodu

~judyśka

~judyśka

orientujecie się gdzie kupię tanio akcesoria do pielęgnacji samochodu?:) nie bardzo wiedziałam gdzie podpiąć ten wątek:)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~mistralka

~mistralka

a to dziwne że kobieta o to pyta;) u mnie takimi żeczami zawsze mąż się zajmuje heh

~judyśka

~judyśka

jakbym miała faceta to też pewnie by się tym zajmował:) ale że nie mam to sama musze dbać o nowe auto:) liczę więc na waszą pomoc bo sama nie bardzo się orientuje w tej tematyce

~migon

~migon

w markecie spróbuj tam zawsze mają spory wybór niedrogich produktów. w polomarkecie np zawsze płyn do spryskiwaczy kupuję za grosze dosłownie

srzepa1994

srzepa1994

we wszystkich supermarketach masz lub ewentualnie na stacji tez znajdziesz, ale jak to na stacji tam sa juz drozsze. Wiec wybierz sie do supermarketu niewiem jaki tam posiadasz niedaleko siebie np. Real, Auchan, Carrefour, tesco, intermarche itp. itd.

112752 srzepa1994 Kobieta, 23 lata, Poznań
laurette

laurette

Rzeczywiscie w hipermarketach jest wybor i niedrogo na stacji sa bardziej profesjonalne akcesoria ale wyzsza cena.To tez zalezy od tego co potrzebujesz bo pewnych rzeczy nie kupisz byle gdzie.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 23 lata, Kraków
~utp

~utp

A gdzie kupujecie żarówki? Przepaliła mi się i nie wiem jaką kupić:)

~mietek55

~mietek55

W marketach jest spory wybór żarówek do samochodów, jak szukasz dobrych to fajne są osram nightbreaker, są z typu tych co mocniej świecą i są trwałe

laurette

laurette

~utp
A gdzie kupujecie żarówki? Przepaliła mi się i nie wiem jaką kupić:)

A zarowki to juz kupuje w motoryzacyjnym :D W marketach sa akcesoria ale podstawowe gasnica, lopatka do sniegu czy trojkat ostrzegawczy ale mojej zarowki H3 juz tam nie znalazłam ;-)

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 23 lata, Kraków
nonci

nonci

Najtańsze akcesoria do pielęgnacji samochodu można znaleźć w marketach typu Tesco, Kaufland czy Carrefour.

132715 nonci Mężczyzna, 34 lata, Nowa Wola