Forum Dom

Białe meble w kuchni

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Loonaa

~Loonaa

I do tego kolor ten nieprędko się nudzi i zawsze modny. Kuzynka ma kuchnię czerwoną, wysoki połysk, czarny zlew itp. Niby ładnie, nowocześnie, ale ja nie potrafiłam patrzeć na nie już po trzeciej wizycie. Za dużo wrażeń. Co dopiero gotować w niej codziennie przez pare lat.. A moja kuchnia taka jasna, swieża, lekka, po prostu cudna! :)

aleksandrace

aleksandrace

Białe meble dość szybko ulegną zabrudzeniom. Kuchnia jest głównym sercem domu, to w niej odbywa się najwięcej "brudnej roboty".

194857 aleksandrace Kobieta, 23 lata, Świnoujście
~livena

~livena

Jak sie zabrudzą to wyczyścisz. Czy mebli ciemnych nie czyścisz przypadkiem? Moim zdaniem białe meble to bardzo dobre rozwiązanie. Sa:
proste w czyszczeniu
nie widać na nich kropelek wody
i sprawiają, ze kuchnia wydaje się na większa niż jest w rzeczywistości.

Propnowałabym jeszcze zastanowić się nad blatem do kuchni z kamienia. Zerknijcie sobie na tę galerie i zobaczcie jak fajnie może to wyglądać:
http://mariopablo.com.pl/oferta/blaty-kuchenne/

~granatka56

~granatka56 wpis edytowany

Rónież będę się decydować na białe, lakierowane na wysoki połysk meble kuchenne. Chciałabym do tego dobrać szkło lacobel, tylko nie wiem, czy takie szkło kupić w kolorze zblizonym do frontów meblowych czy może na zasadzie kontrastu, np. czerń? Orientujecie się, czy jak zamówię tutaj szkło lacobel na wymiar, to od razu mogę liczyć na jego montaż?

~dajana145

~dajana145

~granatka56
Rónież będę się decydować na białe, lakierowane na wysoki połysk meble kuchenne. Chciałabym do tego dobrać szkło lacobel, tylko nie wiem, czy takie szkło kupić w kolorze zblizonym do frontów meblowych czy może na zasadzie kontrastu, np. czerń? Orientujecie się, czy jak zamówię tutaj szkło lacobel na wymiar, to od razu mogę liczyć na jego montaż?

Większość szklarzy powinno oferować również montaż. Myślę, że ta informacja jest ujęta na stronie - wystarczy dobrze poszukać

~Balbinkaaa

~Balbinkaaa

Mnie się biała kuchnia mega podoba i taką sobie zrobiłam, sprzęty tez staram si ę dobierać białe, mam już śliczny czajnik i wytłaczarkę, znalazłam w sklepie ronic :)

~Pyra

~Pyra

Ja to w ogóle uwielbiam białe meble, a takie kuchenne to jak marzenie! Właśnie robimy remont i są zamówione szafki i blaty. Nie mogę się doczekać aż mi je zamontują. :D No i już szukam fajnych dekoracji i zamówiłam właśnie ten obraz https://obrazynasciany.pl/sklep/obraz-z-muffinka/ chyba przez te białe meble na zdjęciu ;D