Forum Dom

Białe meble w kuchni

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~agatasm

~agatasm

taaaaaak!!! i to strasznie:) za 2 lata będziemy robić z mężem remont w kuchni i już mu powiedziałam że musimy kupić białe meble bo innych nie chce. także obczajam od jakiegoś czasu co słychać w różńych sklepach, najbardziej podobają mi się modele robione przez krainę mebli drewnianych. mają świetną kolekcje, ktoś może coś u nich zamawiał?

~kremi

~kremi

też znam ten sklep bo mi wyskoczył w wyszukiwarce jak szukałam właśnie sklepów. fakt, mają fajne mebelki, widać ze solidnie zrobione

~jannina

~jannina

mam białe meble u siebie, mam małą kuchnię i doradzili mi, że białe ją optycznie powieksza. rzeczywiście wydaje się troszkę większa

~kremi

~kremi

zgadzam się :) białe meble to majstersztyk, nie rozumiem dlaczego tak niewiele producentów ma je w swojej ofercie...

laurette

laurette

Ja zdecydowanie wolę kuchnie w kolorze brązu albo cos ciemniejszego niz biel. Nie twierdze,ze biale meble sa zle do kuchni ale na pewno wszyskto doslownie wszystko na nich widac.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 24 lata, Kraków
BE-TA

BE-TA

nie spotkałam się jeszcze z białymi meblami ale sobie pooglądam na necie Jeśli rzeczywiście powiększają Bo będę mieć małą kuchnie to zacznę się zastanawiać nad takim wyborem

112228 be-ta Kobieta, 34 lata, Kraina Marzeń
milakownacka

milakownacka

Białe meble na tle kolorowej ściany - to jest dopiero to! Urządziłam tak swoją kuchnię. Kupiłam białe meble, w stylu retro, drewniane, do tego kolorowa ściana, na blacie drewnianym porozstawiane puszki z kawą i herbatą, ceramiczny pojemnik na pieczywo, drewniane akcesoria - Prowansja albo angielska wieś :)

121601 milakownacka Kobieta, 41 lat, Wrocław
~amor10

~amor10

Tak! Tylko biale i na wysoki polysk.ja juz je mam! Sa swietne,powiekszaja kuchnie i lsnia. Mam mala kuchnie,ale teraz jestem B.zadowolona.Dodalam grafitowy blat i kafle grafitowe na podlodze.wyglada to rewelacyjnie! Dodatki to jak kazdy uwaza,wszystkie pasuja.ja dodalam duzo zieleni i troche drewnianych przedmiotow.

poof

poof

ogólnie kuchnia powinna być jasnym pomieszczeniem, więc zdecydowane tak dla białego ! :)

123893 poof Kobieta, 27 lat, Białystok
segna

segna

Białe meble są bardzo ładne i eleganckie, ale przy tym również zimne i ascetyczne. Do kuchni zdecydowałabym się jednak na inną kolorystykę.

--

http://signum.healthcare/ - prywatna opieka medyczna

131373 segna Kobieta, 30 lat, Polska
Katrin3

Katrin3

Mam białe meble w kuchni, styl zbliżony do prowansalskiego, i bardzo mi się podobają :)

124444 katrin3 Kobieta, 34 lata, Łódź/Warszawa
sensej.pln

sensej.pln

Zależy od koloru sciany. Są czyste ale muszą zawsze być takie czyste inaczej wygląda brzydko. Osobiście wolę kolory żywsze i weselsze

133301 sensej-pln Mężczyzna, 45 lat, Łódź
~malynkova

~malynkova

Podobały mi się zawsze. ..
Aż do chwili, gdy takie nabyłam.
To za sprawą zabrudzeń. One są wiecznie ubrudzone, ciągle muszę je wycierac. Odradzam kiedy ma się dzieci .

~Seee

~Seee

Tak naprawdę to zależy kto co lubi i jak czego używa :) Teraz meble to nie ejst jakiś mega drogi wydatek więc i z białymi w kuchni można ryzykować, kiedy w salonach typu AM są promocje po 50 % :P

laurette

laurette

Teraz bardzo duzo jest przecen w sklepach meblowych:)

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 24 lata, Kraków
mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Ja mam w kuchni dolne szafki i szuflady białe na wysoki połysk. Wyglądają pięknie i wcale nie są aż tak trudne do utrzymania w czystości. Sama się bałam, że będą niepraktyczne, a z perspektywy czasu muszę przyznać, że jestem mega zadowolona.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin
comber

comber

Białe meble są ładne, ale kompletnie niepraktyczne. Mam w mieszkaniu jeden biały stolik i widać na nim dosłownie wszystko, a czasem nawet nie da rady domyć niektórych plam. Wszystkie smugi znać, kurz musi być codziennie sprzątany, inaczej od razu robi się syf

--

"Łatwo jest żyć na tym świecie. Trudno jest żyć bez przynależności do niego. Ja nie chcę być jego częścią. Róbcie, co uważacie, ja odchodzę."

128089 comber Mężczyzna, 38 lat, Katoo...
~Loonaa

~Loonaa

Mam białe meble w kuchni, stare płytki ceglane z jasną fugą i drewniane blaty. Codziennie sie zachwycam :) Poważnir. Wcale nie są trudne w utrzymaniu, a to, ze bedzie na nich widac plamę z sosu, to uważam za ich atut - mogę tą plamę zmyc i cieszyć się czystością.