Skocz do zawartości
Forum

Wózek dla dziecka z dobrym zawieszeniem


Gość Marlenaaa344

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marlenaaa344

Za 3 miesiące rodzę i szukam wózka z solidnym zawieszeniem. Takiego, w którym nie będzie czuć najdrobniejszych nierówności i który będzie po prostu dla dziecka wygodny. Może możecie z własnego doświadczenia coś konkretnego polecić?

Odnośnik do komentarza

Ja już w cuda nie wierzę ,żę jest jakis idealny wozek z cudnym zawieszeniem. Nam się dobrze używa Jane Muum- jak na wózek jeździ się dobrze, i nawet nie buja się jak nie wiadomo co.Do tego ma fajne dodatkowe funkcje i za to też go chwalę

Odnośnik do komentarza

my używamy Orbita Baby G2 - ma zawieszenie z systemem QuadShock - nie telepie, nic nie trzęsie na dziurach, to dla mnie było najważniejsze, bo u mnie chodniki do najrówniejszych nie należą ;) sprawdza się bardzo dobrze, łatwo się składa, mieści się do małego bagażnika i można dokupić sporo dodatków.

Odnośnik do komentarza
Gość Julita789

Solidną konstrukcję i zawieszenie mają wózki Adamexu. My mamy akurat model Monte i jesteśmy zadowoleni z jego użytkowania. Jest rewelacyjnie zamortyzowany i lekki, a do tego zwrotny i dobrze się go prowadzi.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem doskonałe są wózki thule, ale na pierwszy wózek to nie bardzo. za to później, zamiast spacerówki, która daje dziecku odczuć każdą zmianę w nawierzchni, są super. teraz wyszedł nowy thule urban glide 2.0, więc wcześniejsze modele można znaleźć taniej, jeśli jeszcze gdzieś są :) inna sprawa, że ten ma sporo przewagi nad starszymi :)

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że trzeba patrzeć przede wszystkim na atesty i normy bezpieczeństwa, które spełnia wózek. To w zasadzie najważniejsza rzecz dla Twojego malucha. Poza tym najlepiej wybrać wózek 3 w 1, który może spełnić funkcję spacerówki, gondoli i fotelika samochodowego. Jak chcesz się więcej dowiedzieć to tutaj podsyłam jeden przydatny artykuł, z którego sama korzystałam przy zakupie wózka dla swojej pociechy https://supermamy.limango.pl/wozek-dla-dziecka-praktyczne-wskazowki/ . Myślę, że znajdziesz tam kilka przydatnych informacji.

Odnośnik do komentarza

sprawdz riko naturo. ja tez wlasnie szukalam takiego solidnego wozka, z dobrym zawieszeniem, stabilnego. mieszkam na wsi, spaceruje czesto po nierownym terenie, lesnych drozkach i nie chcialam, zeby mi wtedy wozek dygotał czy podskakiwal. i akurat riko naturo jest idealny w tym temacie. bardzo stabilny, nie chybocze, nie klekocze itd. :)

Odnośnik do komentarza

ja z kolei mieszkam w miescie i szukalam czegos nieco lzejszego i po prostu wygodnego. wiadomo jak wyglada spacerowanie w miescie albo zakupy w galerii z dzieckiem... i ostatecznie kupilam Xenona z expandera. jest naprawde zgrabnie wykonany, nie zajmuje duzo miejsca w mieszkaniu, w aucie tez bez problemu sie miesci. no i naprawde wygodnie sie nim podrozuje, bo ma skretne kola, latwo sie manewruje nim :)

Odnośnik do komentarza

Teraz jest tyle sklepów z wózkami dla dzieci, że szczerze sama mam problem z wyborem, najlepiej to ja bym chciała ten 3w1 ale za duży wybór. Nawet przeglądałam Akcesoria do wózków Maclaren i zastanawiam się czy wszystkie sa potrzebne ? Pierwszy raz kupuję takie rzeczy, wyprawkę i mam straszny mętlik w głowie, a nie chcę zostawiać na ostatnią chwilę.

Odnośnik do komentarza

~kajaaak
moze sobie powinnas zobaczyc salse 4 abc design, mimo ze jak typowo miejski wozek jest lekka i kompaktowa, a mimo to a trudniejszych terenach daje sobie rade

Ona ma piankowe koła, to nie bedzie problemu choćby zimą albo po deszczu?

Odnośnik do komentarza

~kajaaak
nie ma zadnego problemu nie slizkaja sie ani nic. na jakims gorszym terenie tez nie ma problemu ze wozek sie trzesieczy cos

No właśnie chciałabym unikąc tego, że córka nie bedzie mogła na spacerach spać, bo akurat jakaś dziura będzie :P Muszę ją obczaić w sklepie <3

Odnośnik do komentarza

ja tez oczekuje rozwiązania i szukam czegos porzadnego dla mojego malenstwa. bardzo wstepnie spodobal nam sie wozek larktale, z tego co sie orientowalam, to jest to nowa marka ktora dopiero weszla do pl,dlatego jest malo opinii o nich. no ale mimo wszytsko, jezeli ktos cos o nich slyszal,to bede wdzieczna za info. dziekujeee

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...