Forum Ciąża i dziecko

Wózek dla dziecka z dobrym zawieszeniem

~Marlenaaa344

~Marlenaaa344

Za 3 miesiące rodzę i szukam wózka z solidnym zawieszeniem. Takiego, w którym nie będzie czuć najdrobniejszych nierówności i który będzie po prostu dla dziecka wygodny. Może możecie z własnego doświadczenia coś konkretnego polecić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~zorii

~zorii

Ja już w cuda nie wierzę ,żę jest jakis idealny wozek z cudnym zawieszeniem. Nam się dobrze używa Jane Muum- jak na wózek jeździ się dobrze, i nawet nie buja się jak nie wiadomo co.Do tego ma fajne dodatkowe funkcje i za to też go chwalę

~kkaska35

~kkaska35

my używamy Orbita Baby G2 - ma zawieszenie z systemem QuadShock - nie telepie, nic nie trzęsie na dziurach, to dla mnie było najważniejsze, bo u mnie chodniki do najrówniejszych nie należą ;) sprawdza się bardzo dobrze, łatwo się składa, mieści się do małego bagażnika i można dokupić sporo dodatków.

~miska328

~miska328

Bardzo fajny ten wózeczek. :)) Fajne bajery ma, teraz tak z ciekawości sobie na niego weszłam w Internecie. :) Może już niedługo będę musiała wybierać wózek, wszystko się okaże w Nowym Roku ;))

~eryka32

~eryka32

ja mam wózek Primo firmy Riko z regulacją twardości zawieszenia, ma duże pompowane koła, więc świetnie się go prowadzi

~Agusia_89

~Agusia_89

Ja mam wózek Passo z Euro- Cart, też ma świetne zawieszenie, mieszkamy blisko lasu i codziennie chodzę tam na spacery i wózek daje radę, nie straszne nam wystające korzenie, doły czy piach, a mały śpi aż miło.

~Julita789

~Julita789

Solidną konstrukcję i zawieszenie mają wózki Adamexu. My mamy akurat model Monte i jesteśmy zadowoleni z jego użytkowania. Jest rewelacyjnie zamortyzowany i lekki, a do tego zwrotny i dobrze się go prowadzi.

hania2

hania2

moim zdaniem doskonałe są wózki thule, ale na pierwszy wózek to nie bardzo. za to później, zamiast spacerówki, która daje dziecku odczuć każdą zmianę w nawierzchni, są super. teraz wyszedł nowy thule urban glide 2.0, więc wcześniejsze modele można znaleźć taniej, jeśli jeszcze gdzieś są :) inna sprawa, że ten ma sporo przewagi nad starszymi :)

202885 hania2 Kobieta, 26 lat, Katowice